Форматування флешки в NTFS

День добрий дорогі читачі, багато хто з Вас користуються в повсякденному житті різними flash накопичувачами, такими як: USB flash drive (звичайні флешки), а також різні карти пам'яті.

У більшості випадків, при покупці нової флешки, користувачі стикаються з такою проблемою як файлова система FAT32, яка має ряд обмежень, який погано позначаються при роботі з великими файлами (неможливо записати файли більше ніж 4 Гб). Саме тому я вирішив написати статтю про способи форматрованіе флешки в NTFS.

Форматування флешки з FAT в NTFS

Але буває, що стоїть зворотне завдання - флешку отформатировали, але там були важливі дані. У таких випадках варто звернутися до нас за послугою відновлення даних після форматування .

Нагадування: FAT32 - файлова система, зразка 1996 року, має ряд особливостей (у порівнянні з NTFS). Так головними обмеженнями: обмеження для файлів в 4Гб, а також максимальний розділ диска в 32 Гб.

 

 

 

З огляду на те, що всі сучасні flash накопичувачі мають розмір 8, 16, 32 і навіть 256 Гб, постає питання про зміну файлової структури. Найбільш підходяща файлова структура, широко застосовувана на практиці, це звичайно ж NTFS.

Коротка довідка : NTFS (New Technology File System) - файлова система сучасності має високий ступінь захисту, має складну структуру ієрархічну структуру. NTFS має обмеження на розмір розділу в 16Тб і немає обмеження на максимальний розмір файлу.

Як бачите, файлова структура NTFS, ідеально підходить для флешок і карт пам'яті великих обсягів, і копіювати файли будь-яких розмірів.

Якщо Ваша флешка \ карта пам'яті має спочатку файлову систему FAT32, слід задуматися про форматуванні флешки в NTFS. 

ВАЖЛИВО: Якщо Ви випадково відформатували флешку і тепер потрібно відновити дані c флешки після форматування  з неї можете звернутися до нас. Ми обов'язково допоможемо!

Форматування флешки в NTFS:

1) Стандартні інструменти ОС Windows (контекстне меню диска - форматувати). У списку файлових систем потрібно вибрати NTFS і натиснути кнопку «Почати» і почекати поки завершиться форматування. Це все добре, але далеко не завжди можна виконати форматування Вашої флешки таким способом, так як в списку файлових систем просто може не бути потрібною. Якщо такий варіант Вам не підійшов, тоді перегляньте інші варіанти.

форматування флешки в NTFSформатування флешки в NTFS

2) Конвертація файлової системи. Для цього нам знадобиться консоль Windows (cmd.exe), а також програма для конвертації - convert.exe.

Запускаємо засіб виконання Віндовс: натисніть Пуск - Виконати або комбінацію з клавіш Win + R (клавіша Win - кнопка з логотипом Windows, розташовується межу клавішами Ctrl і Alt). У рядку «Виконати» введіть англійськими літерами "cmd" і натисніть клавішу Enter, в результаті чого на екрані з'явиться чорне віконце такого виду (дивіться скріншот нижче).

Ковертірованіе файлової системи

Для виконання безпосередньо конвертації файлової системи будемо застосовувати команду convert з декількома параметрами. Для того щоб ознайомиться з можливими параметрами даної команди можна скористатися підказкою, завдяки додатковій команді «/?» (На скріншоті видно перелік можливих параметрів для нашої команди).

Ковертірованіе файлової системи

Так як нам необхідно відформатувати флешку в NTFS будемо використовувати команду в зв'язці сключамі « / FS: NTFS», а також «/ NoSecurity» і «/ X»

Для форматуванні флешки, в нашому випадку це диск H: проміняємо наступну команду з ключами:
convert H: /FS:NTFS /NoSecurity /X

Після введення команди погоджуємося з тим, що ми хочемо конвертувати накопичувач і чекаємо, поки завершиться процес. В результаті всіх дій отримуємо накопичувач з потрібною нам файлової системою.

Якщо Ви випадково відформатували флешку або жорсткий диск, але потрібно відновити важливі дані, тоді звертайтеся сюди.


Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве