Компанія Transcend презентували SSD MSA452T

Модельний ряд компактних m-SATA SSD накопичувачів поповнився новим пристроєм. І це не якийсь «нонейм китаєць» з Аліексрес, а іменитий Transcend. Новинка отримала маркування MSA452T.

ВАЖЛИВО: З питань відновлення даних на SSD Transcend телефонуйте нашим менеджерам за телефонами вказаними на сайті.

 

 

 

Характеристики Transcend SSD MSA452T

Новий накопичувач ставитися до промислових SSD з передовою технологією виготовлення BiCS4. Така пам'ять має 96 шарів 3D-NAND чіпи і витримує до трьох тисяч циклів запису-стирання. При цьому ресурс цієї пам'яті нічим не поступається чіпів пам'яті на базі технології MLC NAND. Якщо говорити про ресурс накопичувача, то модель Transcend MSA452T на 1ТБ може витримати до 1 760 Тб записаних файлів. За фактом більшості людей цього ресурсу вистачає з головою. При цьому варто завжди дивитися на стан диска, щоб не пропустити критичний момент і встигнути зробити бекап важливих даних.

Інтерфейс передачі даних тут звичайний SATA3 6 Гб \ с. DRAM кеш на підставі DDR3 мікросхем.

Характеристики Transcend SSD MSA452T

ВАЖЛИВО: з питань відновлення даних з SSD накопичувачах можете сміливо дізнаватися у нас. Тут є все про відновлення SSD в сервісі Kiev Data Recovery.

Продуктивність Transcend SSD MSA452T

Про технічні моменти ми вже сказали в попередньому пункті, а тепер давайте поговоримо про швидкісні параметри моделі Transcend MSA452T. Використання інтерфейсу SATA3 в парку з DRAM-кешем то ми отримуємо дуже непогані швидкісні характеристики.

  • Швидкість читання - 560 Мб \ с;
  • Швидкість запису - 520 Мб \ с;
  • Продуктивність до 95000 IOPS.

Для роботи з ресурсоємними додатками це відмінний варіант на кожен день.

Компактність

Модель Transcend SSD MSA452T отримала досить цікаві габарити і становить 50,8 на 29,85 і 4,85 мм завтовшки. По суті, це у вісім разів менше, ніж звичайний 2,5 дюймовий накопичувач. Такі розміри дозволяю з легкістю ставити такий накопичувач в тонкі ноутбуки, планшети, ігрові системи, навігаційні системи, TV приставки, mini-PC і тонкі сервери.

Компанія Transcend в моделі SSD MSA452T буде пропонується в моделях: 64, 128, 256, 512, 1 ТБ. Гарантія на всі модифікації становить 3 роки від виробника. Ціни поки не повідомляються.

 

Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве