м. Київ, вул. Бориспiльска 12-В, офiс 8 (код 8K) | Працюємо з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00 | Субота в черговому режимі (телефонуйте)

 

SanDisk - проблеми відновлення даних

Сьогодні написав новина про найшвидшу карті пам'яті для запису відео високої роздільної здатності від компанії SanDisk і згадав про свою давню ідеї для статті. Давно хотів написати про складнощі, з якими доводиться стикатися при відновленні даних з картами пам'яті цього всесвітнього відомого виробника.

А тепер хотілося б сказати пару слів про можливість відновлення даних з флешки SanDisk. Тут є багато складнощів, але основні дві - дуже складні алгоритми роботи контролерів SanDisk (рідко але трапляються), а також проблема з якістю дампов чіпів SanDisk (велика кількість бітових помилок).

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне і апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

 

У випадку з контролерами головною проблемою є шифрування даних, а також відсутність будь-яких відомостей про алгоритми роботи їх контролерів. Компанії тримає в найсуворішому секреті всі аспекти взаємодії своїх продуктів, що дуже сильною ускладнило нам життя. Для прикладу на сайті компанії ACELab вирішено було всього завдання по 3 контролерам, що говорить багато про що.

завдання по SanDisk

З чіпами пам'яті від SanDisk також є багато проблем. Головною і самої критичною проблемою є дуже велика кількість бітових помилок (ЕСС), що безпосередньо впливає на кінцевий результат відновлення даних (дуже багато битих файлів). Для прімера- недавно принесли карту пам'яті у якій контролер SM, але 2 чіпа від СанДіск (по 4 Гб кожн ий). Після прочитання дампов з автоматичним коректуванням ЕСС, читанням в холоді (-18 градусів Цельсія) і перечитуванням не корегували бітів, кількість помилок склало сумарно 3,420 Гб, що дуже і дуже багато. В результаті отримати цілі файли так і не вдалося (3 фотографії лише були цілі).

Є також випадки коли в накопичувачах встановлені мікросхеми пам'яті і контролер від SanDisk. Найчастіше в таких випадках (понад 70% випадків) відновити дані не вдається.

Ось така ось сумна особливість для досить поширених накопичувачів від SanDisk. Не дивлячись на це є і позитивний момент - за статистикою карти пам'яті їх виробництва мають найменший відсоток відмови і кількість звернень на відновлення даних з флешки Sandisk але при цьому дані підлягають відновленню.

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ