Kingston представила USB-накопичувачі з шифруванням ємністю 128 Гбайт

Підрозділ компанії Kingston представили нову серію флеш-накопичувачів з шифруванням на 128 Гб. Новинка отримала назву Kingston DataTraveler Locker + G3 (DTLPG3). Як видно з назви, тут використовується 256-ти бітове шифрування AES-XTS. При цьому пристрій одержав сертифікат FIPS 140-2 (3 рівня).

Захищена флешка K ingston DataTraveler Locker + G3

Ключова особливість таких флешок, як Kingston DataTraveler Locker + G3 полягає в досить надійною мірою захисту Ваших персональних даних. Це дуже важливо, якщо на диску зберігається комерційна або дуже особиста інформація. Адже втрата або крадіжка флешки могла б принести великі проблеми в разі отримання доступу до файлів третіми особами. А так у Вас під рукою 128Гб місця під зберігання важливих файлів і при цьому є захист конфіденційності файлів за допомогою парольного захисту і вбудованого апаратного шифрування.

 

 

 

ВАЖЛИВО:  Якщо потрібно відновлення даних з несправних флешок або інших накопичувачів, тоді можете сміливо звертатися до нас за безкоштовною консультацією.

Kingston представила USB-накопичувачі з шифруванням ємністю 128 Гбайт

Окрім наявності шифрування у новинки є режим роботи - тільки «читання», що перешкоджає зараженню накопичувача вірусом при перегляді файлів не безпечному пристрої.

Для додаткового захисту у накопичувача Kingston DataTraveler Locker + G3 є ряд додаткових переваг:

  • Присвоєння серійного номера;
  • Обмеження за кількістю введення пароля (на випадок якщо намагаються підібрати пароль);
  • Можливість створити білий аркуш з програм, з якими можна працювати з даними флешки.

Для резервного копіювання можна використовувати хмарні сховища, такі, як: Google-Drive, MS OneDrive, Amazon Cloud Drive, Dropbox або Box. Створення резервних копій можуть бути автоматично настроєні, але не варто забувати про безпеку зберігання копій на хмарних сховищах.

Важливо: втрата пароля від захисту флешки призведе до повної втрати доступу до збережених там даних. Апаратна захист з шифруванням AES-256 bit не піддається «злому», а також в разі критичних збоїв або втрати пароля призведе до повної втрати доступу до даних. У подібних випадках не представляється можливим відновлення даних з флешки з апаратним захистом без наявності пароля. Це важливо знати.


Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве