Відновлення даних з порожньою флешки

Наша практика відновлення інформації досить велика і різноманітна. У цій стаття хочу розповісти про ситуацію, коли люди приносять флешки абсолютно чисті (без інформації) з величезним проханням відновити втрачені файли. Відновлення даних з порожньою флешки можливо, але є свої складності й особливості. 

Всі такі випадки схожі як дві краплі води: люди тривалий час користуються своєю дорогоцінною флешкою, але в один сумний момент флешка виявляється повністю порожній, без будь-якого втручання користувача (форматування, видалення інформації). Це було короткий опис з точки зору звичайного користувача ПК, який не знає всієї підступності в роботі сучасних flash накопичувачів.

Відновлення даних з порожніх флешок

Технічна сторона відновлення даних з порожньою флешки:

Якщо з Вами трапилася ситуація, описана на початку статті, але дані дуже важливі і важливо їх відновити, тоді допомогти можуть тільки спеціалізовані сервісні центри. Такі СЦ мають в своєму розпорядженні спеціалізоване обладнання, без якого дані повернути просто не реально. Йтиметься про метод відновлення даних з флешки при збої контролера: для того щоб дістати призначені для користувача дані необхідно розібрати.

 

 

 

Важливо знати: Якщо флешка раптом стала визначаться порожній і ви не виконували для цього ніяких деструктивних дій, потрібно пам'ятати декілька дуже важливих речей.

1) Чи не записуйте дані на флешку;

2) Мінімізуйте кількість включення флешки \ карти пам'яті;

3) Не форматуйте накопичувач.

Якщо дотримуватися всіх вищевикладених дій, і вчасно звернутися до фахівців, тоді шанси на порятунок даних завжди залишаються.

Телефони для зв'язку:  (063) 075-93-03, (099) 095-14-04


Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве