Відновлення флешки після форматування

Ігнорування «Безпечне видалення» USB пристроїв, помилкове форматування або «розбивка» диска Acronis-му часто стає причинами звернення до нашого сервіс Kiev Data Recovery (KDR). До нас досить часто потрапляють на відновлення флешки після форматування або збоїв файлової системи. Найчастіше до нас потрапляють USB девайси які видають повідомлення «диск необхідно відформатувати», файлова система RAW або після банального форматування накопичувача.

Відновлення даних з флешки після форматування в KDR

Звернення від клієнтів з проханням відновити флешку після форматування, файлової системи RAW вже стало практично щоденною рутиною. У більшості випадків причиною такого стає банальна людська неуважність і недотримання простих правил при використанні USB пристроїв. Обов'язково дотримуйтеся золотого правила - перед тим, як відключити диск виконайте «безпечне вилучення», тим самим Ви мінімізуєте ризики втрати важливої ​​інформації.

Потрібно розуміти, що відновлення даних з флешки після форматування і збої в роботі файлової системи займають вагому частку звернень в наш сервісний центр. І как не странно, але часто люди самі стають причиною звернення до фахівців. Дуже часто при форматуванні вибирають не те пристрій і форматують флешку, де були важливі фотографії або робочі документи. У багатьох це викликає паніку і тривогу, адже часто стирають дуже важливі файли, які були в однині. Тут головне не впадати в ступор, а зробити правильні кроки.

відновлення флешки після форматування

 

 

 

Що не можна робити:

  • Не намагайтеся самостійно втручатися в роботу пристрою (це може привести до повної втрати інформації);
  • Чи не записуйте і не видаляйте ніякі файли, якщо вже відформатували диск.
  • Мінімізуйте підключення накопичувача. У ряді випадків пристрій може «доживати» останні хвилини і може не «пережити» чергове підключення.
  • Не робіть повторного форматування диска, особливо спеціальними утилітами.

Відновлення флешки після форматування (що можна зробити)

Завжди потрібно розуміти, що в 100% випадках не вийде зробити успішне відновлення флешки після невдалого форматування. І тому вина методу, яким проводилося форматування пристрою.

 

Буває швидка і повне очищення диска. У першому випадку самі файли з папками видаляються, але є досить хороші шанси на успішне відновлення. Тут головне не записувати нових файлів, так як це може сильно вплинути на подальшу можливість дістати потрібні файли, навіть в умовах спеціалізованих сервісів, таких як Kiev Data Recovery.

 

У другому випадку відбувається повне затирання файлів і створення нової файлової системи без таблиці розміщення раніше стертих файлів. Крім того, є спеціальні утиліти для повного форматування диска, які були створені спеціально для безповоротного видалення даних.

 

Відновити флешку після форматування в умовах спеціалізованого сервісу KDR можна у всіх випадках, крім повного формату або сильної перезапису файлів. Якщо Ви зробили формат флешки засобами Windows і після цього знову записали нові файли у великій кількості, то швидше за все тут мало що вийде дістати, але шанси все ж є. Крім того, потрібно розуміти, що якщо були стерті великі відеоролики або бази даних, то тут шанси після форматування і перезапису наближені до нуля.

Ще залишилися питання? Залиште заявку через зворотний зв'язок або зателефонуйте нам за вказаними телефонами.

 


Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве