Відновлення видалених файлів з флешки

USB flash driv-и активно використовуються вдома, на офісі для оперативного обміну інформацією і легкості у транспортуванні. Часте використання таких пристроїв часто призводить до різних збоїв або людських помилок, в результаті яких дані можуть бути загублені. Цього разу ми розповімо про таку затребувану послугу, як відновлення видалених файлів з флешки в Київському сервісі Kiev Data Recovery.

 

Як відновити вилучені файли з флешки?

Часто так відбувається, що в процесі роботи Ви випадково видалили файли з USB flash і стає питання - як відновити стерту інформацію. У сервісі KDR розроблена спеціальна методика роботи з такими випадками, що дозволять в короткі терміни відновити вилучені файли з флешки. При цьому ми зберігаємо повну конфіденційність Ваших даних, адже нам дорога репутація. Крім таких випадків, ми також має все необхідне для успішного відновлення данних з несправної флешки, навіть якщо не один пристрій не розпізнає накопичувач.

Відновлення видалених файлів з флешки

 

 

Для того щоб домогтися максимальної швидкості і якості роботи ми все робимо поетапно і тільки безпечними методами. У нас як у доктора - «не нашкодь», адже в невмілих руках можна запросто «вбити» всі дані безповоротно. Саме тому ми не радимо намагатися самостійно відновити файли. Це може привести до повної або часткової втрати потрібних файлів.

 

 

 

Відновлення видалених файлів c флешки в KDR

  • У нас всі роботи проводяться тільки з повною копією накопичувача клієнта. Це досягається шляхом створення посекторного способу пристрою, щоб навіть випадково не пошкодити і так постраждалі файли. Крім того, часто до нас потрапляють "девайси", які доживають останні свої дні і в будь-який момент диск може вийти з ладу зовсім.

 

  • Всі роботи з образом виробляються лише на спеціалізованому програмно-апаратному комплексі ACE Lab (провідний виробник обладнання для Data Recovery). Це дає нам багато можливостей і засобів, яких немає в програмах з торрентів.

 

  • У нас можливо відновлення видалених файлів з флешки навіть якщо була пошкоджена файлова система (FAT32, NTFS, exFat) або було вироблено форматування накопичувача.

 

  • Після відновлення файлів у нас проводиться цілий комплекс заходів по перевірки отриманої інформації на предмет цілісності.

 

  • Крім того, у нас клієнт оплачує лише виконану роботу і тільки після перевірки результату.

 

Коли ми можемо допомогти?

Коли стає питання, як відновити видалені файли з флешки ми завжди даємо зрозуміти своїм клієнтам що, звернувшись до нас, Ви завжди отримуєте максимально можливий результат. Ми дорожимо своєю репутацією і відгуками клієнтів, адже в першу чергу ми працюємо для Вас. Давайте тепер поговоримо, в яких випадках ми зможемо допомогти Вам:

 

  • Випадкове видалення файлів;
  • Навмисне видалення з метою нашкодити людині;
  • Стерли файли і після цього записали нові файли (це складні разі, але часто дані можна повернути);
  • Віруси стерли всі файли або частина папок;
  • Виконано форматування пристрою з видаленням потрібної інформації.

 

Як бачите, наші можливості досить широкі і часто відновити з USB флешки видалені дані цілком можливо. Головне вчасно звернутися до фахівців і довіриться нам.

Ще залишилися питання? Залиште заявку через зворотний зв'язок або зателефонуйте нам за вказаними телефонами.


Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве