ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 19:00

 

Відновлення видалених файлів з флешки

USB flash driv-и активно використовуються вдома, на офісі для оперативного обміну інформацією і легкості у транспортуванні. Часте використання таких пристроїв часто призводить до різних збоїв або людських помилок, в результаті яких дані можуть бути загублені. Цього разу ми розповімо про таку затребувану послугу, як відновлення видалених файлів з флешки в Київському сервісі Kiev Data Recovery.

 

Як відновити вилучені файли з флешки?

Часто так відбувається, що в процесі роботи Ви випадково видалили файли з USB flash і стає питання - як відновити стерту інформацію. У сервісі KDR розроблена спеціальна методика роботи з такими випадками, що дозволять в короткі терміни відновити вилучені файли з флешки. При цьому ми зберігаємо повну конфіденційність Ваших даних, адже нам дорога репутація. Крім таких випадків, ми також має все необхідне для успішного відновлення данних з несправної флешки, навіть якщо не один пристрій не розпізнає накопичувач.

Відновлення видалених файлів з флешки

 

 

Для того щоб домогтися максимальної швидкості і якості роботи ми все робимо поетапно і тільки безпечними методами. У нас як у доктора - «не нашкодь», адже в невмілих руках можна запросто «вбити» всі дані безповоротно. Саме тому ми не радимо намагатися самостійно відновити файли. Це може привести до повної або часткової втрати потрібних файлів.

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

 

Відновлення видалених файлів c флешки в KDR

  • У нас всі роботи проводяться тільки з повною копією накопичувача клієнта. Це досягається шляхом створення посекторного способу пристрою, щоб навіть випадково не пошкодити і так постраждалі файли. Крім того, часто до нас потрапляють "девайси", які доживають останні свої дні і в будь-який момент диск може вийти з ладу зовсім.

 

  • Всі роботи з образом виробляються лише на спеціалізованому програмно-апаратному комплексі ACE Lab (провідний виробник обладнання для Data Recovery). Це дає нам багато можливостей і засобів, яких немає в програмах з торрентів.

 

  • У нас можливо відновлення видалених файлів з флешки навіть якщо була пошкоджена файлова система (FAT32, NTFS, exFat) або було вироблено форматування накопичувача.

 

  • Після відновлення файлів у нас проводиться цілий комплекс заходів по перевірки отриманої інформації на предмет цілісності.

 

  • Крім того, у нас клієнт оплачує лише виконану роботу і тільки після перевірки результату.

 

Коли ми можемо допомогти?

Коли стає питання, як відновити видалені файли з флешки ми завжди даємо зрозуміти своїм клієнтам що, звернувшись до нас, Ви завжди отримуєте максимально можливий результат. Ми дорожимо своєю репутацією і відгуками клієнтів, адже в першу чергу ми працюємо для Вас. Давайте тепер поговоримо, в яких випадках ми зможемо допомогти Вам:

 

  • Випадкове видалення файлів;
  • Навмисне видалення з метою нашкодити людині;
  • Стерли файли і після цього записали нові файли (це складні разі, але часто дані можна повернути);
  • Віруси стерли всі файли або частина папок;
  • Виконано форматування пристрою з видаленням потрібної інформації.

 

Як бачите, наші можливості досить широкі і часто відновити з USB флешки видалені дані цілком можливо. Головне вчасно звернутися до фахівців і довіриться нам.

Ще залишилися питання? Залиште заявку через зворотний зв'язок або зателефонуйте нам за вказаними телефонами.

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ