Seagate SkyHawk AI - жорсткий диск на 18 Тб для систем відеоспостереження з AI

Ємність жорстких дисків росте з кожним роком, і якщо пару років назад диск на 4 або 8 Тб викликали здивування, то зараз 10 ТБ вже нікого не дивують. А що Ви скажете про новина про вихід на ринок вінчестера об'ємом в 18Тб. І це не новини про майбутні новинки, а вже доконаний факт. У цьому нам посприяла компанія Seagate, які випустили диск на 18 Тб для «розумних» систем відеоспостереження.

SkyHawk Artificial Intelligence

Новинка від Сигейт відноситься до лінійки HDD - SkyHawk Artificial Intelligence (AI). Головне завдання таких накопичувачів - зберігання відео з камер в системах відеоспостереження з штучним інтелектом.

 

Що відомо про диск Seagate SkyHawk AI 18 Тб?

ВАЖЛИВО: Гарантія від пошириться на збережені на диску дані. У разі якщо накопичувач вийшов з ладу і потрібно відновлення жорсткого диска Seagate, тоді можете сміливо звертатися в наш сервіс Kiev Data Recovery .

При цьому диски Seagate SkyHawk AI розраховані на навантаження в 550 Тб \ рік. На поточні момент за цими параметрами новинка перевершує конкурентів більш ніж в 2 рази. Але це всього лише красива теорія і заяву від виробників. Як все буде насправді можуть показати лише тести.

Що відомо про диск Seagate SkyHawk AI 18 Тб

Всього в серії дисків Seagate SkyHawk AI входить 6 варіантів поставки: від 8 до 18 Тб (8, 10, 12, 14, 16 і 18). За ціною відомо, що старша модель на 18 Tb має ціну в 511 у.о.


Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве