Представлено захищений HDD Verbatim Fingerprint Secure

Раніше ми вже писали про про послугу нашої лабораторії по відновленню зовнішніх дисків Verbatim, але в цей раз ми хотіли розповісти про новинку від цього виробника. Компанія представила зовнішній HDD з вбудованою апаратної захистом і аутентифікації користувача за відбитком пальця. Модель отримала назву Verbatim Fingerprint Secure і підтримує шифрування за алгоритмом AES 256 bit-ним ключем. Щось схоже є у WD My Passport, але там немає шифрування по відбитку пальця.

ВАЖЛИВО: Безкоштовна консультація та діагностика у нас в робочі дні для наших клієнтів. У нас відновлення даних варто завжди дешевше, ніж у інших спецілізірованних сервісів Data Recovery Києва.

Датчик відбитку пальців, AES 256 і все це в новому диску HDD Verbatim Fingerprint Secure

 

 

 

Характеристики HDD Verbatim Fingerprint Secure

Окрім наявності апаратного шифрування цей накопичувач може похвалитися сучасним інтерфейсом підключення USB 3.1 Gen 1 з роз'ємом USB-C. Кабель з роз'ємом USB-A, як і перехідник на USB-C вже є в комплектації і їх докуповувати окремо не потрібно буде.

В продовження теми про захист цього диска варто згадати, що диск підтримує до 8 користувачів, якщо говорити про доступ за відбитками пальців. Корпус диска Verbatim Fingerprint Secure виконаний з пластика з алюмінієм. Габарити рівні 126 на 81 мм і товщиною в 16,5 мм.

У продаж надійде 2 модифікації HDD Verbatim Fingerprint Secure: на 1 і 2Тб. А ціна буде на рівні 123 і 160 у.о.


Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве