Corsair Flash Voyager GTX - флешка із задатками SSD

Швидкісні флешки тепер і від компанії Corsair (Корсар). Відомий виробник вирішили вийти на ринок високосортних USB-flash дисків із серії Flash Voyager GTX. Ці накопичувачі були презентовані ще в далекому 2014 року на виставці Computex.

Флешки Corsair Flash Voyager GTX

Флешки Corsair Flash Voyager GTX має відмінні швидкісні характеристики, які гідно розкривають можливості інтерфейсу USB 3.0. Швидкість читання до 450 Мб \ сек, а запис до 360 Мб \ сек. І це не маркетинг, а реальні виміри за допомогою утиліти ATTO Disk Benchmark. Пізніше були зроблені подібні виміри більш відомою програмою для тестів Crystal Disk Mark, ось тільки там дані трохи інші. Тут швидкісні характеристики трохи інші: читання до 400 Мб \ с, а запис до 190 Мб \ с, що помітно повільніше, ніж в попередньому тісті. Як бачите по тестах, швидкісні параметри у флешок Corsair Flash Voyager GTX самі, що не їсти бойові. В обробці файлів по 4К блоками заявлена ​​продуктивність на рівні 30 тис. IOPS.

 

 

 

Важливе повідомлення: Наш сервісний центр проводить відновлення даних з флешок Corsair .

Швидкість флешок Corsair Flash Voyager GTX

Такі параметри можна сміливо порівнювати з характеристиками SSD. Flash Voyager GTX теж підтримують технологію TRIM і SMART - все, як у твердотільних дисків. Гарантія поширюється на 5 років від виробника. По суті, ця серія флешок представляє собою переносний SSD накопичувач у вигляді брелока.

П.С.: Як завжди нагадуємо, що виробники не відповідають за збереження

даних, яка зберігається на своїх накопичувачах. У разі, якщо там зберігаються важливі дані - пам'ятайте, що наш сервісний центр спеціалізується на відновлення даних з флешок в Києві і по всіх містах України.

У лінійці USB-flash дисків Corsair Flash Voyager GTX представлено 2 модельки - на 128Гб за 129 у.о. і 256Гб за 255 у.о.

 

Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве