Відновлення даних з флешки Corsair

Лабораторія Kiev Data Recovery працює на ринку «воскресіння» інформації з 2009 року і вже домоглися солідних результатів. Це дозволяє з високою часткою ймовірності виконувати складні замовлення в короткі терміни і за розумними цінами. Використання кращого обладнання, спеціальних знань і умінь - дозволяють домогтися відновлення даних з несправних флешок Корсар і інших виробників. Часто буває, так, що флешка, яка ще вчора працювала - сьогодні не подає жодних ознак життя. При підключенні в різні USB порти накопичувача не бачитися або видає різні повідомлення про збої і несправності або просить відформатувати диск. У таких випадках, потрібно для себе вирішити - ремонт або відновлення даних з флешки Corsair? Якщо потрібний ремонт накопичувача, тоді варто пошукати спеціалізоване утиліти для ремонту, але варто розуміти, що в разі таких дій - вся інформація буде загублена безповоротно. Якщо потрібно відновити інформацію з апаратними несправностями, то без допомоги сторонніх організацій тут не обійтися.

У сервісному центрі Kiev Data Recovery ми використовуємо програмно-апаратний комплекс PC-3000 Flash для роботи з фізично несправними флешками. З несправного пристрою Випоюють мікросхеми пам'яті, після чого з них вичитуються дані в «сирому вигляді» (дампи пам'яті). Далі 0 і 1 наводяться в логічні значення (попередні перетворення) з можливістю подальшої емуляції роботи рідного контролера флешки. Все це робиться для отримання образу з даними. На виході клієнт отримує свої файли в початковому вигляді.

 

Чому флешки виходять з ладу

Основними причинами виходу з ладу USB Flash пристроїв можна вважати не безпечне вилучення з ПК, фізичні ушкодження накопичувача, а також знос пам'яті (вона має ресурс) і збої в роботі мозку накопичувача (контролер). Не рідкісні випадки електричних пробоїв, окислення контактів і обривів доріжок. Також флешки схильні до вірусних атак і помилок користувача, коли випадково видалили файли або відформатували диск.

Якщо у Вас трапилося щось подібне і потрібно врятувати дані - телефонуйте нам або приходьте на каву - відновлення даних з Corsair у нас реально!

Відновлення даних з флешки Corsair (наше обладнання)

TSOP-48

TSOP-56

BGA-152

VBGA-100

Механика

Новое поколение PC-3000

Адаптер Circuit Board


За ці роки вони себе зарекомендували себе з кращого боку. На просторах України велику популярність маю накопичувачі серії Flash Voyager, які мають відмінне поєднання захищеності, високу продуктивність і надійність. Крім того в їх лінійці є ультратонкі флешки, накопичувачі з пральний захистом і шифруванням, якщо потрібно зберігання конфіденційної інформації. Але, не дивлячись на всі ці великі плюси, є і ложка дьогтю. Всі USB flash накопичувачі рано чи пізно можуть вийти з ладу, що часто несе в собі серйозну загрозу - втрата важливої ​​інформації. У таких випадках стоять звертатися за допомогою в спеціалізовані сервіси, де є все необхідне, для відновлення даних з флешок Corsair і будь-яких інших брендів.

Ще залишилися питання? Залиште заявку через зворотний зв'язок або зателефонуйте нам за вказаними телефонами.

 

Статті по темі:

 


Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве