Відновлення даних флешки SanDisk

Відновлення флешки SanDisk, якщо вона не визначається, видає помилку форматування, нульовий розмір, розміром в декілька Мб. Причин для виникнення подібних несправностей маса, але варто знати наступне - це можна виправити. Відновлення даних з флешки SanDisk цілком здійсненне завдання, якщо цим займаються фахівці у своїй справі. Лабораторія Kiev Data Recovery має великий досвід роботи в сфері Data Recovery і флешок зокрема.

Відновлення даних з флешки SanDisk (наше обладнання)

TSOP-48

TSOP-56

BGA-152

VBGA-100

Механика

Новое поколение PC-3000

Адаптер Circuit Board


Чому не працює USB флеш-накопичувачі SanDisk:

Відновлення флешки SanDisk в нашому сервісному центрі, можна зробити, навіть якщо це здається неможливим. Тепер ми перерахуємо перелік тих проблем, з-за яких накопичувач може вийти з ладу.

  • Чи не правильне витяг накопичувача ( «безпечне вилучення»);
  • Перебої в харчуванні ПК \ ноутбука при роботі з flash;
  • Обрив доріжок USB-накопичувача;
  • Знос осередків флеш-пам'яті (флешки мають ресурс);
  • Збій в роботі контролера або прошивки контролера;
  • Перегрів накопичувача;
  • Механічні пошкодження роз'єму або плати.

 

 

 

Як відновити флешку SanDisk?

Виконати самостійний ремонт флешки SanDisk цілком можливо і для цього є безліч спеціалізованих утиліт. Але варто розуміти, що в 90% випадків такий ремонт закінчується повною втратою інформації, яка зберігається на накопичувачі. Вся справа в тому, що спец. утиліти призначені саме для ремонту та після їх застосування часто пам'ять загуляв, і дані вже нічим не відновити.

У сервісі Kiev Data Recovery до питання відновлення даних з флешок SanDisk ми підходимо комплексно, щоб максимально чітко розуміти проблему і як її можна вирішити. Будь-яка несправність найчастіше має кілька шляхів вирішення, і ми завжди шукаємо найбільш оптимальний варіант рішення. Якщо ми говоримо про ремонт накопичувача, то тут ми лише консультуємо, так як такі роботи не рентабельні в рамках нашої спеціалізації. Якщо потрібно відновити інформацію з неробочий флешки SanDisk, тоді можете сміливо звертатися до нас за допомогою. У таких питаннях ми використовуємо професійне обладнання і програмні комплекси, які в парі з досвідченими майстрами допоможуть в цьому питанні. У нас клієнт платить лише за виконану роботу, а не за порожні обіцянки.

 

Для Вашої зручності ми надаємо безкоштовні консультації в режимі реального часу можете (контакти вказані нижче).


Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве