Відновлення даних з флешки Transcend

На сьогоднішній день флешки компанії Transcend (Трансенд – рос.) продаються у всіх країнах світу в дуже великих кількостях. Причини цього різні: висока якість продукції фірми, прийнятні ціни, великий асортимент USB Flash drive, від найпростіших, до ультра сучасних і стильних. Все це стало важливим поштовхом на шляху до популярності бренду у своєму сегменті ринку. Але, кажуть так - "час розкидати каміння і час збирати каміння". Вся справа в тому, що рано чи пізно Ваша флешка transcend не визначається комп'ютером, а ній є дані, які Вам дуже потрібні.

Відновлення даних з флешки Transcend (наше обладнання)

TSOP-48

TSOP-56

BGA-152

VBGA-100

 

Механика

Новое поколение PC-3000

Адаптер Circuit Board

У таких випадках навіть офіційна гарантія не допоможе вирішити питання, адже вона діє лише на самі пристрої, але не на інформацію, яка там зберігається. Саме для таких випадків існуємо ми - сервіс відновлення інформації Kiev Data Recovery. Лабораторія KDR виконує професійне відновлення даних з флешки Transcend, а величезний досвід фахівців дозволяє повернути файли з будь-якого USB пристрою, щоб не сталося.

Восстановление флешки Transcend

 

 

 

Відновлення флешки Transcend у нас:

Як вже було зазначено, наша лабораторія має спеціалізацію по роботі зі флеш-накопичувачами різних брендів і типів (карти пам'яті в тому числі). Для цього ми закупили найкраще обладнання, що присутні сьогодні на ринку. У своїй роботі ми стикаємося з такими випадками, коли не читається флешка transcend або починають з’являтися помилки різного роду. У таких випадках ми рекомендуємо не панікувати. Не існує безнадійних випадків - головне знати, до кого звернутися за допомогою. В нашій лабораторії ви можете замовити відновлення флешки Transcend (не ремонт, а саме відновлення даних). І будьте впевнені - наші фахівці зроблять все, що потрібно для порятунку дорогоцінних мегабайт (Мб) інформації. Для того, щоб ми могли Вам допомогти, потрібно лише зателефонувати або написати нам повідомлення, і отримати консультацію з усіх питань.

Як відновити дані з флешки Transcend?

На різних форумах, через зворотний зв'язок і в розмовах по телефону наші клієнти часто запитують - як відновити інформацію з флешки Transcend, якщо накопичувач перестав працювати, видає помилки «вставте диск» або відображається на комп'ютері з нульовим розміром. Подібних питань виникає багато, але всі вони зводяться до однієї відповіді - самостійно відновити дані з несправною флешки Трансенд не вийде. Вся справа в тому, що для виконання подібних робіт потрібна велика кількість дорогого устаткування, доступ до прихованих ресурсів і, звичайно ж, досвід в сфері Data Recovery.

Для Вашої зручності ми надаємо безкоштовні консультації в режимі реального часу (контакти вказані нижче).

Маєте додаткові питання? Залиште заявку через зворотній зв'язок на сайті або зателефонуйте нам за вказаними телефонами, і ми надамо вам максимально розгорнуту консультацію.


Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве