Відновлення флешки Verbatim

Всі виробники флешок давно зрозуміли, що цей ринок дуже «живий» і швидко розвивається. Зручність використання, доступна ціна і великий вибір зробив флешки дуже популярні. Саме з цих причин - сервісний центр Kyiv Data Recovery вибрав напрямок відновлення даних з флешок, як одне з основних видів діяльності.

Відновлення флешки Verbatim (Наше обладнання)

TSOP-48

TSOP-56

BGA-152

VBGA-100

Механика

Новое поколение PC-3000

Адаптер Circuit Board


Через нашу лабораторію пройшли сотні і тисячі флешок різного об'єму і брендів, і накопичувачі виробництва Вербатім тому не виключення. До нас часто потрапляють на відновлення флешки Verbatim самих різних моделей і обсягу. Якщо диск перестав бачитися при підключенні до ПК або видає повідомлення, що диск не виявлений - знайте, що це ще не кінець. Випадки, коли по апаратним чи інших причин неможливо отримати доступ до даних потрібно просто звернутися до фахівців. Також варто розуміти, що в разі видалення інформації або форматування накопичувача дані все рівно можна відновити.

Відновлення флешки Verbatim

ВАЖЛИВО: Чи не записуйте нові дані в разі випадкового видалення або форматування - перезапис даних може привести до повної втрати інформації. У разі апаратних несправностей не варто самостійно виконувати ремонт - це може привести до повної втрати даних.

 

 

 

Відновлення флешки (даних) Verbatim

У житті трапляється всяке, але не варто сумувати, адже багато проблем можна вирішити. Саме за цим принципом ми і працюємо з 2009 року. Фірма Kiev Data Recovery професійно надає послугу відновлення даних з флешок Verbatim і інших брендів. Для цього ми використовуємо найкращі розробки в цій сфері. У нас власна лабораторія з найсучаснішим обладнанням і кращими фахівцями в цій галузі.

Питання, яке цікавить багатьох - скільки коштує послуга відновлення інформації з несправною флешки Вербатім? Однозначної відповіді тут немає, адже все залежить від складності поломки, обсягу накопичувача і терміновості. У нас є базова вартість, від якої ми відштовхуємося при розрахунку вартості робіт. Повний перелік цін наші послуги можна подивитися тут.


Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве