Як зробити оновлення прошивки на SSD A-DATA SX900

Твердотільні диски часто виходять з ладу, і найчастіше причиною поломок ставати саме прошивка. Як приклад виберемо ремонт SSD A-DATA SX900. Діагностика показала проблему в роботі фірмової прошивки цього накопичувача.  У цій статті розповімо, як самостійно оновити прошивку на  SSD A-DATA SX900.

ВАЖЛИВО: з питань відновлення даних на SSD завжди можна сміливо звертатися до наших фахівців з Kiev Data Recovery. Ми виробляємо як ремонт, так і відновлення даних на несправних твердотільних накопичувачах.

Оновлення прошивки на SSD A-DATA SX900

 

Прошивка SSD A-DATA SX900

Для того щоб виконати процедуру прошивки (оновлення програмного забезпечення) знадобиться не так і багато.

Що потрібно для оновлення прошивки A-DATA SX900:

Фірмова утиліта з офіційного сайту ADATA - «ADATA Solid State Drive Firmware Update Tool». Її можна безкоштовно завантажити з сайту. Операційна система буде потрібно Windows Vista і вище, а також Fedora Core. Розрядність системи не важлива.

Після того, як скачаєте програму у зручний для Вас місце - потрібно буде запустити софт «Field Updater». Запуск обов'язково робити під правами локального адміністратора. Якщо на Вашому SSD є важливі дані, то дуже рекомендуємо зробити резервну копію на інший носій.

Прошивка SSD A-DATA SX900

Якщо утиліта не виявила Ваш диск, тоді слід натиснути кнопку «Rescan for Drives».

Після того, як накопичувач буде виявлений програмою нам слід поставити «галочку» біля потрібно диска і натиснути кнопку «Update Firmware».

Що потрібно для оновлення прошивки A-DATA SX900

Після натискання кнопки «Update Firmware», програма запропонує вибрати файл з прошивкою. Прошивку можна завантажити з офіційного сайту, як і саму програму.

ВАЖЛИВО: щодо необхідної версії самої прошивки. Ім'я файлу, що повинен збігатися з номерів в версії на SSD. Подивитися можна в таблиці «Field Updater Signature» (останні п'ять цифр).

як прошити ssd

Після того, як виберіть правильну версію прошивки, утиліта видасть повідомлення. З ним потрібно погодитися і натиснути на кнопку Proceed. Після чого почнеться процес оновлення прошивки. Під час виконання процедури оновлення прошивки не можна відключати диск від харчування або Data-кабель.

Після закінчення процедури прошивки SSD A-DATA SX900 настав час перевірити актуальність нової версії і роботу самого накопичувача.


Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве