ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 18:00

 

Відновлення флешки Transcend JetFlash V33 4Гб

У цій статті, буде представлена інструкція по відновленню флешки Transcend V33 4 Гб від нашого майстра Kiev Data Recovery. Для того, щоб зайнятися процесом відновлення даних з пошкодженої картки пам'яті, необхідно враховувати деякі нюанси. Саме відновлення даних, буде проводитися за допомогою програми, але якщо ви не фахівець в цій справі, краще самому не починати, інакше це може привести до втрати даних, які знаходяться на флеш-карті. Перед початком роботи, я рекомендую вам зберегти всі дані, які знаходяться на карті пам'яті, це можна зробити за допомогою файлу AlcorMP.ini.

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

 

Програмний ремонт флешки Transcend V33

PS: в статті описана методика програмного ремонту флешок (відновлення флешки). Після подібного ремонту всі дані на Flash будуть бузустратно втрачені. Якщо необхідно відновити дані з флешки, тоді читайте статті.

відновлення флешки Transcend

По ходу роботи з даним файлом, потрібно дотримуватися всіх рекомендацій, які рекомендують розробники програми, ці підказки, будуть спливати у вікнах, при роботі з програмою. Після роботи з програмою, може зникнути значок програми, після вилучення флешки з USB-виходу і програма самоліквідується. Для того, щоб значок не зник, пропоную вам в закладках Setup-BadBlock встановити галочку в розділі Uninstall Driver When Close MP. Перед запуском програми ви повинні назавжди для себе запам'ятати, що з початку запускаємо саму програму, а потім вже тільки вставляємо флешку. Завершення програми, відбувається за таким же принципом. Якщо версія вашої програми вище ніж 090 227, то програму можна не закривати і вийняти флешку. Якщо говорити відкрито, то інтерфейс програми у всіх версіях практично однаковий. У цій справі, все залежить від контролера і утиліти налаштування. Сподіваюся, що дочитавши перші абзаци статті, ви вже зрозуміли дещо, і в своїй флешці, зможете визначити тип мікросхеми і який контролер в ній використовується. Ось, одні з найпопулярніших типів контролерів: AU6982, AU6983, AU7640, AU6981, AU3150 .

утиліта AlcorMP

Після запуску програми, Ви сміливо можете вставляти USB Flash Drive. Програма може запропонувати вийняти флешку, перезавантажити програму, нічого страшного, робіть все так, як вам пропонує програма. У момент запуску програми, можуть пропонуватися додаткові установки, поки їх просто будемо ігнорувати, потім повернемося до них більш детально. Так, порт, в який вставляємо флешку, повинен бути на сто відсотків справний.

Рекомендація: Вставляти флешку рекомендую в роз'єм самій системній плати. Не рекомендую використовувати подовжувачі при роботі і роз'єми на передній панелі, всі ці аспекти, можу внести непотрібні нам додаткові проблеми. Якщо Вам потрібно відновити дані з флешки Transcend - звертайтесь до нас.

Телефони для зв'язку:

(063) 075-93-03 {Viber}
(099) 095-14-04

Дані про флеш-карті, можуть з'явитися в будь-якому із запропонованих 16 вікон. Так, інформація може відображатися некоректно, тому я пропоную вам записати всі дані про флеш-карті на листок паперу. 

Перший запуск утиліти

Для того, щоб перейти в меню налаштувань, тиснемо Setup (S). Програма запропонує вам встановити пароль, встановлювати його чи ні - справа ваша. Тиснемо ОК і переходимо до розгляду запропонованих секцій. 

Програма пропонує встановити пароль, залишимо поля порожніми і тиснемо кнопку "Ok". Тепер доступні кілька секцій налаштувань, по черзі розглянемо і налаштуємо їх. 

При відкритті секції Flash Type, з'явиться вся інформація про мікросхемі, яка використовується в даній флеш-карті. Дані в цій секції міняти не можна. Переходь до секції MP Setup \ Optimize. Тут вам буде запропоновано 3 значення, вибираємо Speed ​​optimize. Для чого ми це зробили? Це дасть нам можливість швидко записувати дані на флешку. Якщо вибрати інші запропоновані варіанти, то в першому випадку, швидкість запису впаде в 2-3 рази, а якщо другий - може відбутися збій в роботі. Переходимо в режим Full Scan1. За допомогою цього режиму ми будемо перевіряти нашу флешку. Це режим більш «спокійний», і використовувати його безпечніше, ніж, наприклад, режим Fast Scan4. Fast Scan4 може перевірити карту пам'яті за 1 хвилину, але цей варіант буде оптимальним, якщо ви впевнені в працездатності своєї мікросхеми, якщо немає - використовуємо перший варіант. 

відновлення флешки

відновлення флешки Trancent JF33

Далі прямуємо в ятати Mode. У ній вибираємо розділ Pure Disk - у нас звичайна флешка. Вказуємо свій серійний номер логічного диска і поїхали.

Відновлення флешки Transcend JetFlash V33 4Гб

Якщо є бажання, можна додатково вказати шлях до зовнішніх файлів, які програма буде копіювати. Також, рекомендую звернути увагу на такий параметр, як LED Set. Якщо його значення OFF - це означає, що індикатор на флеш-карті, після установки в порт буде вимкнений, а якщо ON - горітиме завжди, і при пересиланні файлів, буде блимати. Йдемо далі, переходимо в закладку Information. Як бачимо, в поле VID, PID наша інформація вже є, якщо даних немає, тоді вам потрібно внести свої дані, наприклад, VID = 058F, PID = 6387.

заповнюємо значення поле VID, PID

Далі заповнюємо поля в секції SN Set і ставимо галочку Fix Set, і прописуємо серійний номер в поле. Переходимо в розділ BadBlock.

відновлення флешки

Ставимо форматування за замовчуванням. Після настройки Сетап тиснемо ОК, і йдемо в основний екран утиліти. Тепер, все готово до процесу відновлення даних. Тиснемо СТАРТ. Якщо в процесі відновлення даних, спливе вікно про будь-якої помилку, тоді вам варто натиснути Refresh, це дасть вам можливість повернутися до попереднього стану.

Якщо все добре, тоді будуть відбуватися з вашою карткою пам'яті такі дії: стирання, повний скан на блоки Bad Block, форматування.

Якщо все станеться вдало, тоді на карті пам'яті, інформація буде виділена зеленим кольором.

ремонт флешки

ремонт флешки

Якщо вам необхідно переглянути всю інформацію детально з вашої флешки, тоді вам необхідно натиснути F - Status. Тепер зупиняєте програму, виймаєте флешку, потім знову її вставляєте, і отримуєте абсолютно нову робочу флеш-карту. Ось і все - відновлення флешки закінчена.

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ