ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 18:00

 

FAQ: Відновлення даних з жорстких дисків

Наші клієнти при першому зверненні часто запитують одні і ті ж питання про відновлення даних з жорсткого диска. І часто запитують саме подібні питання. Щоб багато не розповідати - коротко опишемо в одній статті базові відповіді на популярні питання.

Диск-донор - що це, і для чого він мені потрібен?

Донорський диск - це накопичувач, який повністю ідентичний з Вашим несправним диском. Тут можна провести певну паралель з медичним донорством, де орган може прижитися лише при максимальному спорідненість, групі крові і т.д. Також і в сфері відновлення даних. Для успішного відновлення часто виникає потреба в заміні БМГ, плати електроніки або інші частини. Диск-донор це витратний матеріал, і після використання він не буде працювати.

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

 

Що таке БМГ?
БМГ - це скорочення і розшифровується, як "Блок Магнітних Головок". Це і є ті самі «головки», які зчитують і записують інформацію на магнітні диски. Вони завжди в парі - на читання і запис окрема.

Після заміна БМГ можна буде користуватися моїм диском?
Заміна блоку головок, як і будь-які інші роботи пов'язані з розкриттям гермоблока диска виробляються лише з однією метою - для вичитування даних. Після втручання в гермоблок диск вже не буде працювати, як раніше і ми не можемо дати на нього гарантію.

Видалили дані на диску - їх можна відновити?

Відновлення даних після форматування жорсткого диска можливо, якщо після цього не записувалися нові файли на цей диск. У разі запису нових даних - старі записи затираються, що може привести до часткової або повної втрати можливості успішного відновлення.

Вартість відновлення даних залежить від кількості інформації на диску?
Ні. У нас є базова вартість наших послуг, і вона залежить від складності робіт і обсягу самого накопичувача. На диску може бути як кілька ГБ важливих даних, так забитий під зав'язку.

Чи є у Вас послуга - виїзд майстра додому?
Ні, специфіка нашої роботи не дозволяє відновити дані на належному рівні без спеціального інструментарію. Також часто на відновлення може знадобитися багато часу (найчастіше кілька днів).

Чи є у Вас кур'єрська доставка?
На жаль, ми не володіємо власним кур'єром, але можемо запропонувати Вам альтернативний варіант - безкоштовна доставка накопичувача до нас Новою Поштою.

Як я можу перевірити відновлені дані?
У нас є кілька варіантів вирішення даного питання. Ви можете під'їхати до нас в офіс і особисто переглянути дані. Також, ми можемо надати віддалені доступ до нашого демонстраційного ПК. Крім того, багато клієнтів просять зробити їм фото або відео звіт.

Як я можу забрати відновлені дані?
Спочатку відновлення інформації проводиться на наші дискові накопичувачі. Після того, як клієнт перевірив дані, ми можемо записати файли на Ваш диск або передати через сервіс безпечного обміну файлами Fex.Net (архів з паролем).

Ви даєте гарантію, що відновите дані?
Відновлення даних в Києві та інших регіонах України - це та сфера, де до останнього складно говорити однозначно про результат того, чи іншого випадку. Одне ми можемо сказати точно - ми завжди робимо все від нас можливе, щоб відновити Ваші файли в повному обсязі.

Скільки коштує діагностика?
Діагностика несправного диска у нас абсолютно безкоштовна.

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ