ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 18:00

 

Як відбувається відновлення інформації з пошкодженого жорсткого диска

Жорсткий диск - зручний і функціональний носій для зберігання даних. Сучасні моделі відрізняються великим об'ємом і високою надійністю. Але є нюанс - багато користувачів застосовують вінчестери, як єдине місце для заощадження інформації. І якщо жорсткий диск ламаються, його власник може залишитися без важливих для нього файлів. В таких випадкаж краще за все буде звернутись до спеціалістав Kiev Data Recovery на бескоштовну діагностику.

Як повернути інформацію зі зламаного вінчестера?

Для початку - в сторону паніку. Не потрібно завантажувати сумнівні утиліти, перевстановлювати Windows і здійснювати інші малокорисні дії. Краще зробіть наступне:

  • Вимкніть диск і ні в якому разі не користуйтеся ним;
  • Якщо ще є технічна можливість, спробуйте зробити копію даних з HDD.

Відновлення даних з пошкодженого жорсткого диска 

В ідеалі - відразу після виявлення поломки вимкнути ПК і завантажити його через інший диск. Це може бути вінчестер або навіть флешка. Через інший завантажувальний накопичувач ви зможете зарезервувати дані, а також приєднати до пристрою вийшов з ладу диск. А ще краще - якщо ще до самої поломки ви збережете завантажувальний диск за допомогою спеціальних програм, з такою копією відновлення даних з пошкодженого жорсткого диска пройде набагато простіше.

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

 

При цьому потрібно чітко розуміти, що, якщо на диску критично важливі для Вас файли не варто ними ризикувати. Кращим варіантом буде звернеться в спеціалізований сервіс, де проведуть безкоштовну діагностику диска. При потребі і якщо Вас потроїти умови Ви завжди може довірити відновлення даних з жорсткого диска фахівцям, які вирішують такі "проблеми" кожен день. Адже неспроста такі лабораторії, як Kiev Data Recovery постійно інвестують в покупку нового обладнання і в навчання своїх фахівців.

Якщо пошкоджені дані користувача

Після очищення розділу HDD і за умови, що в подальшому на нього нічого нового не було збережено, досить буде підключити диск до іншого комп'ютера. Система повинна знайти пристрій свого друга, що дасть вам можливість скопіювати дані в звичайному режимі.

Програми для відновлення даних з пошкодженого вінчестера

Найпопулярніша утиліта, яку використовують для цієї мети - ZAR (Zero Assumption Recovery). Вона просто у використанні і при цьому високоефективна. Але є ряд правил, яких треба дотримуватися для цієї утиліти. Найголовніша з них - не інсталювати сервіс в той же розділ HDD, звідки планується виконувати копіювання. Виберіть інший розділ, інакше дані можна втратити остаточно.

Деталі роботи з Zero Assumption Recovery

Для коректної роботи сервісу деактивуйте антивірусне ПЗ. Антивіруси можуть робити процес доступу до диска більш довгим.

У головному вікні програми виберіть функцію «Відновлення даних Windows». Фотографії та інші мультимедійні файли відновлюються за допомогою іншої, однойменної команди.
Відновлення даних з пошкодженого жорсткого диска

ZAR тоді шукає всі накопичувачів, підключених до комп'ютера, і флешки в тому числі. Коли система виявить потрібний диск, тиснете на нього і вибираєте «Далі».

відновлення даних з пошкодженого жорсткого диска

Буде проведено ще одне сканування, на предмет виявлення тих директорій і файлів, які доступні для відновлення.

відновлення даних з пошкодженого жорсткого диска ціна

Відзначте потрібні вам дані і вкажіть папку, куди їх слід зберегти. Підтвердіть операцію.

відновлення інформації з пошкодженого жорсткого диска

Найчастіше програма допомагає відновити більшість файлів, які в принципі можна відновити. Каталожна структура диска при цьому не змінюється, що вигідно відрізняє ZAR від конкурентів.

Система не хоче завантажуватися. Що робити?

Якщо вінчестер був повністю відформатований або просто вийшов з ладу, а завантаження ПК не здійснюється, знадобиться запасний, аварійний диск, або флешка. Важливо, помітивши мінімальні прояви дефекту, сформувати завантажувальний накопичувач.

Як створити завантажувальний накопичувач для відновлення даних?

Це успішно робиться за допомогою диска-реаніматора Hiren's BootCD. На офіційному ресурсі програми є широке розмаїття утиліт і сервісів для повернення потрібних файлів. «Вага» диска-реаніматора - приблизно 500 Мб, тобто, образ можна зберігати практично на будь-якому носії. Буде доступний бекап витягнутих даних.

Відкриття ISO-образу виконується через програму UltralSO, або її альтернативи. Головний плюс утиліти - вона може працювати з будь-якими носіями, зокрема, оптичними. Що важливо, якщо ви, наприклад, користуєтеся нетбуком.

Формуємо завантажувальний накопичувач Hiren's BootCD:

1. Завантажуємо і запускаємо UltralSO.

2. У верхній частині меню тиснемо «Відкрити», після - знаходимо розділ, в якому розташований ISO-образ.

завантажувальний накопичувач Hiren's BootCD

3. Відкриваємо цей чином і далі переходимо в меню «Самозавантаження».

відновлення даних з пошкодженого жорсткого диска

4. В даній вкладці буде показаний список доступних дій. Вибираємо функцію запису образу HDD.

5. Звертаємо увагу на два параметри в нижній частині вікна: «Disk Drive» і «Метод запису». Для першого потрібна з відкривається переліку вибрати необхідний нам накопичувач, для другого - варіант USB-HDD +.

Наостанок процесу потрібно буде вирішити запис, натиснувши на відповідну команду. І вже через кілька хвилин завантажувальний носій Hiren's BootCD буде сформований.

Як «дістати» документи і мультимедійні дані з пошкодженого диска

Тут нам знадобиться вивести командний рядок БІОС, щоб змінити налаштування, або вказати відповідний метод завантаження комп'ютера. Даний момент важливий для правильного включення Hiren's BootCD. У процесі зчитування даних з диска уточнюєте конкретний спосіб - завантаження в DOS-режимі або через графіку (більш кращий варіант).

Формуємо образ пошкодженого вінчестера

Отже, ми запустили Windows через флешку, на екрані відобразилося заголовної меню Hiren's BootCD. Тепер потрібно сформувати образ вийшов з ладу HDD. Робиться це для того, щоб не пошкодити ще доступні, не пошкоджені файли.

1. Вибираємо в меню Programs каталог Recovery, а потім відкриваємо сервіс DataRescueDD.

2. Система автоматично виявить всі диски. Зліва вгорі виберіть той, який вам потрібен, а в поле праворуч - уточніть, куди слід зберегти образ.

Відновлення даних з пошкодженого жорсткого диска

3. Через DataRescue можна створити як повноцінний образ, так і частковий. Для уточнення вкажіть необхідну величину образу, або виділіть стартовий і кінцевий сектор.

4. Натисніть кнопку «Play» і дочекайтеся, поки система сформує образ.

Дотримуватиметеся озвучених рад, і ймовірність успішного результату помітно зросте. Якщо ж описані маніпуляції не допомогли, звертайтеся до майстрів в спеціалізовану лабораторію. Майстри виконають відновлення даних з пошкодженого жорсткого диска, ціна при цьому буде розумною, з урахуванням складності робіт і індивідуального підходу до кожного випадку.

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ