ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 18:00

 

  • Головна
  • WINDOWS 10 СПРОБУЄ ЗАПОБІГТИ ВТРАТІ ДАНИХ ПРИ ПРОБЛЕМАХ З ДИСКОМ SSD

Windows 10 спробує запобігти втраті даних при проблемах з диском SSD

У компанії Microsoft вирішили подбає про збереження Ваших даних, які зберігаються на SSD диску. Ця стане можливим завдяки черговому великому оновленню Windows 10. Для цього планується запровадити спеціальну вбудовану утиліту, яка дозволить відстежувати поточний стан Вашого твердотільного диска в реальному часі. А в разі виявлення критичних змін буде пропонувати терміново зробити резервну копію даних і необхідності заміни несправного накопичувача на новий. Ось тільки тут є один маленький підступ - фонация буде працювати на сучасних системах з пристроями NVM-e.
ВАЖЛИВО: Якщо твердотільний диск вийшов з ладу, а там є дуже важлива інформація, тоді знайте, що відновлення даних з SSD часто можна вирішити завдання. Центр відновлення інформації Kiev Data Recovery в цьому можемо допомогти.

діагностика SSD NVMe на Windows 10 Build 20226

А поки це оновлення не стане доступно для свіжих версій збірок «Десятки», то можливість така буде доступна в тестовій збірці з назвою Windows 10 Insider Preview Build 20226.

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

Онлайн діагностика SSD NVMe на Windows 10 Build 20226


Функція моніторингу SSD в новій збірці буде реалізована в такий спосіб. Якщо виникають якісь проблеми в роботі Вашого NVMe твердотільного диска, то система видати повідомлення в нижньому правому куті робочого екрану. Вікно з попередженням буде виглядати, як спливаюче повідомлення.
А поки подібне повідомлення не почне відображатися, то подивитися стан диска можна і завчасно. Для цього досить зайти в "Керування дисками" і в додаткових властивості можна подивитися інформацію про стан SSD на поточний момент.

На цьому у нас все. Будемо чекати нових новин по цій і подібних тем. Завжди Ваші помічники - KDR. У питаннях, коли потрібно відновлення даних в Києві або іншому регіоні - можете село звертатися. Консультації та діагностика у нас завжди безкоштовні.

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ