Відновлення даних на SSD (методичка)

Методика по  відновленню даних з SSD накопичувачів з несправним контролером \ сильні пошкодження друкованої плати, блокування накопичувача, паролювання та інших несправностей.

Всі твердотільні диски візуально виглядають практично ідентично, відрізняються лише кольором і матеріалом корпусу. Ось так виглядає стандартний твердотільний диск, перед його разбіркою:

відновлення даних на SSD дисках

Як бачите, на вигляд він представляє собою звичайни жорсткий диск за винятком пари відмінностей.

 

Конструктивно SSD диски складаються з трьох основних частин, це:  інтерфейсний порт  (USB або SATA),  контролер  який управлеят роботою накопичувача та безпосередньо  чіпи пам'яті (Flash memory) ,  на яких фізично зберігаються дані.

Конструкція SSD дисків

Тут представлена ​​фотографія SSD диска після його попереднього розбирання. Як Ви можете побачити на фото, на друкованій платі розміщено кілька чіпів однакового розміру - це чіпи пам'яті, як раз на них і зберігаються дані, а ось чіп поменше з безліччю ніжок - це контролер накопичувача, через несправності якого доводиться розбирати накопичувач і демонтувати чіпи пам'яті.

Тепер можна приступити до демонтажу чіпів пам'яті

відновлення SSD

Ось так (див. Фото) виглядає SSD диск після демонтажу чіпів пам'яті. Після демонтажу необхідно по черзі віднімати дампи пам'яті по порядку, встановленому виробникам кожного окремо взятого накопичувача.

На 2023 ситуація виглядає вже зовсім інакше, і відновлення даних з SSD в більшості випадків не вимагає розпаювання всіх мікросхем пам'яті.

Ось приблизно так виглядає порядок вичитування чіпів пам'яті, адже при неправильної послідовності неможливо відновити дані з твердотільного накопичувача. Після вдалого вичитування дампов приходить черга програмної частини комплексу  PC3000 Flash . Для отримання образу призначених для користувача даних необхідно провести багато роботи з аналізу та збору даних, в результаті чого Ми отримуємо результат.

ремонт SSD

Дякую всім за увагу. Якщо Вас цікавить відновлення даних з флешки, карти пам'яті або SSD диска, тоді можете сміливо  звертатися , завжди раді допомогти.


Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве