м. Київ, вул. Бориспiльска 12-В, офiс 8 (код 8K) | Працюємо з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00 | Субота в черговому режимі (телефонуйте)

 

Відновлення даних на SSD (методичка)

Методика по  відновленню даних з SSD накопичувачів з несправним контролером \ сильні пошкодження друкованої плати, блокування накопичувача, паролювання та інших несправностей.

Всі твердотільні диски візуально виглядають практично ідентично, відрізняються лише кольором і матеріалом корпусу. Ось так виглядає стандартний твердотільний диск, перед його разбіркою:

відновлення даних на SSD дисках

 

Як бачите, на вигляд він представляє собою звичайни жорсткий диск за винятком пари відмінностей.

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне і апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

 

Конструктивно SSD диски складаються з трьох основних частин, це:  інтерфейсний порт  (USB або SATA),  контролер  який управлеят роботою накопичувача та безпосередньо  чіпи пам'яті (Flash memory) ,  на яких фізично зберігаються дані.

Конструкція SSD дисків

Тут представлена ​​фотографія SSD диска після його попереднього розбирання. Як Ви можете побачити на фото, на друкованій платі розміщено кілька чіпів однакового розміру - це чіпи пам'яті, як раз на них і зберігаються дані, а ось чіп поменше з безліччю ніжок - це контролер накопичувача, через несправності якого доводиться розбирати накопичувач і демонтувати чіпи пам'яті.

Тепер можна приступити до демонтажу чіпів пам'яті

відновлення SSD

Ось так (див. Фото) виглядає SSD диск після демонтажу чіпів пам'яті. Після демонтажу необхідно по черзі віднімати дампи пам'яті по порядку, встановленому виробникам кожного окремо взятого накопичувача.

Ось приблизно так виглядає порядок вичитування чіпів пам'яті, адже при неправильної послідовності неможливо відновити дані з твердотільного накопичувача. Після вдалого вичитування дампов приходить черга програмної частини комплексу  PC3000 Flash . Для отримання образу призначених для користувача даних необхідно провести багато роботи з аналізу та збору даних, в результаті чого Ми отримуємо результат.

ремонт SSD

Дякую всім за увагу. Якщо Вас цікавить відновлення даних з флешки, карти пам'яті або SSD диска, тоді можете сміливо  звертатися , завжди раді допомогти.

Телефони для зв'язку: (063) 075-93-03

 

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ