ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 18:00

 

Kiev Data Recovery - центр відновлення даних

Центр відновлення інформації Kiev Data Recovery - це спеціалізований сервісний центр по відновленню даних з мультимедійних накопичувачів, таких як: флешки, карти пам'яті (всіх форматів), жорстких дисків, SSD, мобільних пристроїв (планшети, смартфони). У разі виходу з ладу накопичувачів даних потрібно розуміти, що якісно відновити дані можуть далеко не скрізь і звичайні послуги з ремонту побутової техніки тут не допоможуть. Вся справа в тому, що Data Recovery - це унікальна послуга, і для виконання таких робіт потрібно спеціалізовані програмно апаратні комплекси, спеціальний софт і майстри, яких одиниці на всю Україну.

Історія центру відновлення даних

Історія центру відновлення даних Київ Дата Рековері почалася в 2009 року, коли потрібно було відновити дані з несправною флешці. Тоді-то і почалися пошуки вирішення даної проблеми, але так рішення я і не знайшов. Потім я, Парасюк Євген Володимирович (засновник), почали вивчати тему відновлення даних з флешок і наткнувся на обладнання AceLab PC 3000. У ті часи ми займалися ремонтом комп'ютерів (блочний ремонт) і подібними роботами, але воскресіння даних тоді здавалося чимось космічним і не зазнавши і притягувало, як магнітом. Накопичивши гроші і зібравшись з думками ми замовили наш перший комплекс PC 3000 Flash 2.0 (зараз вже версія 4.0). На той момент (кінець 2009 року) вартість комплексу становив 1430 у.о. Гроші не малі, а якщо ще врахувати, що в парі до комплексу потрібен був потужний ПК (не менше 4 ядер, 8Гб оперативної пам'яті, 2 жорсткі диски в RAID), а також паяльне обладнання і купа всякої дріб'язку. Разом весь набір обійшовся майже в 2,5 тисячі вічно зелених.

На сьогоднішній день центр відновлення даних здійснює комплекс послуг в сфері Data Recovery від простих (видалили або відформатували диск), до прямої роботи з чіпами пам'яті (на флешках, картах пам'яті, SSD) і робіт з механікою жорстких дисків (заміна БМГ, розклинення і т.д.). Повний перелік наших послуг можете подивитися нижче на скріншоті.Центр відновлення даних (послуги):

центр відновлення інформації київ

За роки нашої роботи ми обзавелися повним переліком обладнання для роботи з несправними NAND і HDD накопичувачами виробництва компанії AceLab. На сьогоднішній день відсоток успішного відновлення даних тримається приблизно на рівні 86-92%, але є і накопичувачі за якими з різних причин не можливо відновити інформацію, як ми цього не хотіли. Вся справа в тому, що є несправності, коли немає з чого дані дістати:

  • тріснути, деградація і занулення чіпи в флешках;
  • Фізичні ушкодження і глибокі запили на жорстких дисках
  • Ці та багато інших несправності не дозволяють дістати потрібні клієнту дані, так як не завжди все заздрості лише від нас.
  • Відновлення даних на флешці виконується в терміни від 2 до 7 робочих днів. В окремих випадках терміни можуть бути збільшені (нові контролери, накопичувачі noname виробників, моноліти).

    Оплата виконаних замовлень здійснюється тільки по результату. Гарантуємо конфіденційність Ваших персональних даних.

 

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ