ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 18:00

 

FAQ: відновлення даних з флешок і карт пам'яті

1) Флешка не визначається - з неї можна вважати дані?

У подібних випадках дані підлягають восстановленню з великою часткою ймовірності. Причиною такої поведінки флешки є збій в роботі контролера або пошкодження накопичувача. Детальніше в статті " флешка не визначається ".

2) Які сроокі відновлення даних з флешки \ карти пам'яті?

Стандартні терміни становят від 2 до 7 робочих днів. У разі, якщо накопичувач має монолітну структуру, підробка (зазвичай має набагато менший обсяг), а також флешки з контролером у вигляді краплі (невизначені контролери) терміни обумовлюються індивідуально. Детальніше про відновлення даних з флешки можна почитати на сайті.

3) Я довірив Вам накопичувач, але як я можу бути впевнений у збереженні конфіденційності інформації?

Ми працюємо на ринку відновлення даних не перший рік і наша репутація набагато дорожче навіть самих секретних даних. Ми не зацікавлені в передачі ваших особистих даних (фото, відео, документи) в мережу Інтернет або третім особам. Ми не гос. органи і не зацікавлені в передачі комерційних даних в податкову або Вашим конкурентам. Детальніше тут .

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

 

4) Яка вартість  відновлення даних з флешок?

Вартість відновлення даних з карти пам'яті або флешки великою мірою залежить від типи несправності і об'єму накопичувача. Точну ціну на відновлення інформації для Вашого випадку можна буде озвучити вже після проведення діагностики в нашому Цві. Але, як орієнтир, можете використовувати наш « Прайс ». У більшій частині випадків ціни там актуальні.

5) У мене відламався USB конектор флешки - можна його відремонтувати?

У разі пошкодження USB конектора, то його можна підпаяти \ припаяти. Бувають випадки, коли неможливо припаяти роз'єм через технології виробництва (немає контактних майданчиків для напайки). У будь-якому випадку потрібно проводити діагностику, адже по телеофону складно визначити можливість виконання тієї чи іншої роботи.

6) Флешка має нульовий обсяг, а там зберігатися наша база 1С. Можна відновити інформацію?

Відновлення даних з флешки з нульовим розміром можливо, але завжди є нюасни. Дані підлягають відновленню, будь то база 1С або фотографії з моря. Якщо флешка \ карта пам'яті має розмір «0», то швидше за все проблема лежить в роботі контролері (почитати можна тут ). Відновлення відбувається з розбиранням накопичувача.

7) Карта пам'яті потрапила під колеса машини, і корпус зруйнований - є шанси «врятувати» дані?

Якщо корпус карти пам'яті пошкоджений фізично, то ремонтувати її немає можливості. Відновлення файлів з убитої флешки відбувається шляхом демонтажу чіпа (ів) пам'яті, зчитування дампов і емуляція роботи контролера (приклад подібних робіт можна почитати тут ).

ВАЖЛИВО: Якщо в результаті механічної дії на картку пам'яті постраждав хоча б один чіп пам'яті (тріщина, надлом, відламані ніжки мікросхеми), тоді дані не підлягають відновленню.

8) Як можна оплатити Ваші послуги?

Оплатити наші послуги можна 3 способами:

  • Готівкою в офісі;
  • Переклад на картку ПриватБанк з наданням чека \ номера платежу;
  • Безготівковий розрахунок (ціна буде на 10% вище) з повним комплектом супутніх документів (договір, акт виконаних робіт, рахунок).

9)  Відновлення даних з "мертвої" microSD. Реальність і ціна.

Карта пам'яті microSD перестала визначається. Карта пам'яті microSD відноситься до монолітним флешка, що влечер за собою високу вартість робіт з відновлення даних з такого накопичувача. Для прикладу - відновити інформацію з несправною звичайної флешки коштує від 700грн., А таже процедура для монолітної флешки буде коштувати мінімум 4000грн. Детальніше про відмінності і специфіки відновлення даних з  microSD  дізнайтеся у наших менеджерів.

10) Ми знаходимося в іншому місті. Як можна передати накопичувач?

Найпростіший спосіб пересилання накопичувача - це передача через компанії перевізники, такі як «Нова Пошта», «Гюнсел» і подібні. Ми віддаємо перевагу Новій Пошті, так як у них найбільша кількість пунктів відправки \ прийому вантажів по Україні. Детальніше можна подивитися http://kdr.kiev.ua/vosstanovlenie_dannyx/uslugi_vosstanovlenija_dannyx_s_fleshki.htm">тут .

11) Чи можна відновити дані віддалено?

Віддалене відновлення можливо у випадках, коли накопичувач фізично «живий» і до нього є нормальний доступ. Детальніше про таку послугу дивіться тут .

12) Чи можна відновити інформацію прямо у нас (дані дуже конфіденційні)?

Ні, специфіка нашої роботи не дозволяє відновити дані на належному рівні без спеціального інструментарію. Також часто на відновлення може знадобитися багато часу (найчастіше кілька днів).

13) Нам потрібен ремонт флешки з збереженням даних. Це можливо?

 

Ремонт накопичувача і відновлення даних в більшій частині випадків - це дві паралельні завдання. У разі ремонту, зазвичай проводитися низькорівневе форматування, що призводить до повної втрати всієї інформації без можливості відновлення.

Відновлення даних з Flash накопичувачів зазвичай проводиться з повною (демонтаж більшої частини робітників вузлів) або частковим розбиранням, що робить неможливим ремонт. Якщо проблема з логікою диска, тоді ймовірність успішного ремонту досить велика (проводитися програмний ремонт).

14) Флешка не визначатися, її розмір 16 Гб, але важливих даних тільки на пару Гігабайт. Ціна за відновлення буде така ж, як для флешки на 2-4 Гб?

 

При відновленні даних в складних випадках (розбирання, демонтаж мікросхем пам'яті) вартість робіт в першу чергу залежить не від кількості інформації, яка там зберігатися, а від складності виконуваних робіт. Кожен накопичувач має різні чіпи пам'яті (маркування, обсяг, порядок розміщення даних), різні контролери. Для кращого розуміючи того, що відбувається, наведу простий приклад: для зчитування дампа пам'яті (це проміжний етап робіт) з чіпа ємністю 16 Гб йде не менше 3 годин, а для мікросхеми на 2 Гб близько 30 хвилин. Як бачите чисто тимчасові витрати відрізняються в десять разів, а крім цього потрібно провести величезний комплекс робіт по емуляції роботи контролера і отримання максимально точного способу накопичувача. Все це займає багато часу і сил і не може коштувати 100 - 200 гривень. Ми готові піти на поступки, але в межах розумного.

15) Дитина випадково видалив всі фотографії з карти пам'яті фотоапарата. Чи можна відновити фотки?

Видалення фотографій з карти пам'яті різної фототехніки дуже поширений випадок в нашій практиці. Таке часто трапляється через неуважність самих користувачів, які замість видалення однієї фотографії видаляють все. Про відновлення фотографій з карти пам'яті можна подивитися тут .

ВАЖЛИВО: після видалення файлів ні в якому разі не потрібно робити нових знімків поверх вилучених - це може суттєво ускладнити процедуру відновлення.

16) У СЦ нам відремонтували флешку, але даних там немає - що робити?

У більшості сервісних центрів (СЦ) по ремонту ПК, ноутбуків, смартфонів і іншої техніки мало що знають про принципи відновлення даних і різниці між ремонтом і data recovery. Є дві суттєві різниці між відновленням флешки (ремонт) і відновленням даних. У більшій частині випадків у подібних СЦ ремонт проводять методом низькорівневого форматування або «перепрошивкой» контролера, що призводить до неможливості відновити дані , так як всі осередки пам'яті в результаті подібних робіт обнулятиметься і дані губляться безоплатно.

17) У мене флешка Kingston DataTravel 4 Гбайт. При записи на неї з'являється повідомлення, що файла не існує. Що сталося і що робити?

 

Швидше за все, виникли дефекти в чіпі пам'яті (BAD- сектора). Відновити нормальну роботу накопичувача допоможе низькорівневе форматування. В принципі, можна і самому скачати відповідну утиліту (кращий сайт flashboot.ru) і розібратися. Всі утиліти від виробників часто недружніми до користувача, а настройки далеко не завжди очевидні і зрозумілі. Простіше все ж віддати ремонтникові, який в цьому розбирається, але з огляду на вартість сучасних флешок зазвичай не рентабельно її ремонтувати ..

ВАЖЛИВО: це описані дії для ремонту. Після такого ремонту всі дані будуть знищені без можливості відновлення.

 

18) Учора флешку підключив на передню панель ПК, і все ... Тепер немає індикації світлодіодом, і в системі ніяк не визначається. Допоможіть відновити флешку.

 

Ймовірно, на комп'ютері перепутана розводка переднього порту USB, таке зустрічається при некваліфікованої збірці і призводить до переполюсовке контактів харчування. Також можливий розряд статики при

Ймовірно, на комп'ютері перепутана розводка переднього порту USB, таке зустрічається при некваліфікованої збірці і призводить до переполюсовке контактів харчування. Також можливий розряд статики при підключенні, особливо якщо системний блок не заземлений, монолітне виконання роз'єму.

 

19) Флешка визначається, але при зверненні до неї з'являється помилка "Вставте диск». Що можна з нею зробити?

 

Проблема в роботі контролера (зруйнувалися внутрішні таблиці трансляції). Ремонт можливий і недорогий, а відновлення даних - теж, але вже за інші гроші. При цьому одне виключає інше: при ремонті всі дані необоротно втрачаються, а для відновлення даних флешка розбирається, після чого відправляється в сміттєву корзину. Вибирайте, що для вас важливіше.

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ