м. Київ, вул. Бориспiльска 12-В, офiс 8 (код 8K) | Працюємо з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00 | Субота в черговому режимі (телефонуйте)

 

SanDisk представили CF на 256 Гб для зйомки відео 4К (Ultra HD)

SanDisk є однією з найпрогресивніших компаній по виробництву карт пам'яті для професійної та споживчої техніки. І ось компанія знову дивує своїх шанувальників новим продуктом - Compact Flash (CF) серії Extreme Pro на 256 Гб. Новинка орієнтована для використання в високопродуктивної -фото і -Бачиш техніці.

SanDisk представили CF на 256 Гб для зйомки відео 4К (Ultra HD)

Судячи з наявної інформації, нова карта пам'яті стане першою в світі CF, яка відповідає міжнародній специфікації Video Performance Guarantee (VPG-65). Швидкість читання у CF Extreme Pro 256 Гб становить 160 Мб \ с, що дозволяє знімати відео у форматі 4К (Ultra HD). Швидкість запису тут також на відмінному рівні - 65 Мб \ с, що дозволяє з упевненістю назвати її найшвидшою картою пам'яті. Про відновлення даних з карти пам'яті Compact Flash можна почитати тут .

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне і апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

 

Температурні умови експлуатації накопичувача - від мінус 25 до +85 градусів Цельсія (прям таки військові технології).

Офіційні джерела повідомляють, що крім моделі на 256 Gb новинка буде поставити у виконанні - 16, 32, 64, а також 128 Гб. Цінник стартує від 220 у.о. за молодшу модель і цілих 1800 за найбільшу (256Гб). Як видно з вище сказаного, ціна новинки далеко не найдоступніша, але це і зрозуміло, адже її призначення аж ніяк не рядова.

Також хочеться сказати пару слів про складнощі, які виникають при відновленні даних з карт пам'яті від SanDisk . Детальніше можна почитати тут .

 

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ