Специфікація Ultra High Speed ​​1-2

Раніше я вже писав про позначення поняття клас карти пам'яті, але технології не стоять на місці. Цього разу хочу розповісти пару слів про останні дані щодо швидкісних показників нових карт пам'яті.

До речі, якщо Ваша карта пам'яті пеерстала визначаться або працювати зі збоями, а там є важливі дані звертаючись. Ми відновимо дані з карти пам'яті будь-якого типу і за розумні гроші.

 

 

 

Ultra High Speed-1 (UHS-I) - це наступний виток розвитку SD карт пам'яті. Це провідник, який створювався для SD HC \ XC карт пам'яті і повністю відповідає специфікації SD 3.0. Введення нового стандарту дозволило добитися більш високого рівня швидкодії карток. Живим прикладом використання такого стандарту можна назвати накопичувачі компанії SanDisk серії Extreme і Extreme PRO.

Надвисока швидкість

Специфікація UHS- I має на увазі два варіанти специфікації - UHS-50 (до 50 Мб \ с) і UHS-104 (до 104 Мб \ с) швидкості передачі даних. По суті це теоретична межа швидкісних характеристик. Але все б нічого, якби пізніше виник наступний виток розвитку технологій і поява специфікації UHS-I I (2) .

UHS-2 це стандарт версії SD 4.0, і його швидкість обміну даними стало ще більше - нижня планка 156 Мб \ с, при максимальній швидкості в 312 Мб \ с.

Специфікація швидкості SD карт пам'яті

Специфікація швидкості SD карт пам'яті

Такі карти пам'яті мають додаткові контакти - сімнадцять для звичайних карт пам'яті і ще 16 для microSD. Така конструкція дозволяє домогтися відмінної сумісності з молодшими класами карт пам'яті (SD 1.1 -3.0). Першими, хто випустив робочий зразок стандарту 4.0 стали компанії Тошиба, Панасонік і PNY.

 

Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве