Що таке клас карти пам'яті - є відповідь

У Вас виникло питання, що таке клас карти пам'яті? У цій статті зможете знайти повноцінну відповідь без купи незрозумілих слів і термінів. Все описано простим і доступні мовою і Вам відразу стане ясно значення поняття клас карти пам'яті .

Багато з Вас користуються картами пам'яті різного стандарту, але далеко не всі знають, що таке Class карти пам'яті.

Клас карти пам'яті (просто і доступно)

Що таке клас карти пам'яті

По суті, поняття клас для всіх карт пам'яті несе в собі розмежування в швидкість читання. Цей параметр дуже важливий, адже по суті він розподіляє ступінь використання того чи іншого класу в різних сферах (фотоапарати, відеокамери, мобільні телефони та інше). Наприклад, найбільша швидкість необхідна для запису потокового відео в професійних камерах і фотоапаратах, а для телефонів досить і доступніших карт з меншою швидкістю.

UHS Speed Class - це параметр лінійної швидкості читання для Flash накопичувачів. На кожній сертифікованої карті пам'яті є позначення Class з цифрою. Значний може бути кілька - 2, 4, 6, 10, 12 і навіть 16. 

 

 

 

ВАЖЛИВО: У випадку несправності карти пам'яті ми допоможемо у вирішенні проблеми відновлення даних з карт пам'яті будь-якого класу швидкості. 

Нижче Ви можете подивитися максимальні значення швидкості читання карт пам'яті для різних класів (значення може бути більше або дорівнює).

Клас карти пам'яті SD \ SD HC \ microSD:

  • Class 2 - продуктивність більше або дорівнює 2 МБ / c
  • Class 4 - 4 МБ / c
  • Class 6 - 6 МБ / c
  • Class 10 - 10 МБ / c
  • Class 12 - 12 Мб \ с
  • Class 16 - 16 МБ / c

Як можна побачити, що цифра в класі означає швидкість читання.

Позначення класу пам'яті для карт пам'яті Compact Flash

класи карти пам'яті

ВАЖЛИВО: Якщо Ви купуєте карту пам'яті з заявленим класом, але швидкість буде нижче на порядок, тоді варто перевірити картку в іншому кардрідер. Найчастіше дешеві моделі кардіреров можу працювати з накопичувачами на швидкості як для USB 1.1. Крім того швидкість зчитування може не відповідати (для нової флешки) через шлюбу або підробки (на ринку зараз часто трапляються китайські підробки іменитих брендів).

клас карти пам'яті

Начебто все просто, зрозуміло і очевидно, але є нюанс. Справа в тому, що згідно специфікації при оцінці продуктивності МБ = 1000 × 1000 Байт.

Завжди з Вами - сервісний центр Kiev Data Recovery. У Ви завжди платите тільки за успішне відновлення даних з вашого накопичувача.


Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве