SanDisk ReadyCache - прискорювач для дисків

Накопичувачі на основі технології NAND чіпів поступово займає все більше місця в житті багатьох користувачів комп'ютерної техніки. Мова піде не про флешки і карти пам'яті, а про твердотільні накопичувачі (SSD). На сьогоднішній день популярність цього виду накопичувачів зростає, але дуже повільно, адже багато хто ще сумніваються у виправданості вкладень своїх коштів в цю технологію.

SanDisk ReadyCache - прискорювач для дисківSanDisk ReadyCache

Для користувачів, які сумніваються в переході з традиційних накопичувачів (жорсткі диски) на SSD, компанія SanDisk представила накопичувач ReadyCache. Цей накопичувач є симбіозом твердотільного диска на 32Гб і програмного забезпечення ExpressCache. Головним завданням такого накопичувача є підвищення швидкості роботи ПК за рахунок використання SSD диска в якості кеша. Така технологія дозволяє в рази прискорити роботу з програмами, так як всі найвимогливіші програми будуть працювати з твердотільного диска під контролем операційної системи.

SanDisk ReadyCache

Нова технологія компанії SanDisk дає чотириразовий приріст продуктивності при завантаженні ОС і до12 разів при роботі з деякими програмами.
Комплектація SanDisk ReadyCache

Накопичувач буде поставляється в форм-фактора 2,5 дюймів з перехідником для установки в 3,5 дюймові відсіки. Інтерфейс підключення використовується самий передовий для нашого часу - SATA3. Для нормальної, стабільної роботи на ПК повинна бути встановлена ​​ОС Windows 7. Також є інформація що подібний накопичувач може працювати не з усіма жорсткими дисками.

 

 

 

Терміни початку поставок поки не відомі. Рекомендована роздрібна вартість накопичувача буде на позначці в 60 доларів США.

P.S.: Подібна технологія може переконати багатьох прихильників жорстких дисків і таким чином збільшити ринок флеш накопичувачів. Наша компанія надає послуги відновлення даних з SSD накопичувачів різних виробників за доступними цінами. Ви завжди можете звертатися до нас за допомогою або консультацією.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті https://kdr.kiev.ua/ 

 

Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве