ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 19:00

 

Огляд зовнішнього жорсткого диска Toshiba Canvio Premium 4TB

Компанія Тошиба добре відома багатьом хто так чи інакше пов'язаний або цікавився IT технікою, як надійного виробника зовнішніх і звичайних жорстких дисків. На цей раз інженери бренду представили 2 своїх новинки - зовнішні HDD Toshiba Canvio Premium на 4ТБ і молодша модель Canvio Advance на 2Тб.

Характеристики HDD Toshiba Canvio Premium 4ТБ

За своїми характеристиками модель на 4 Тб відрізняється чудовою швидкістю читання в 125 Мб \ с і 109 Мб \ с на запис. При цьому кеш-пам'ять всього 8 Мб. При цьому час доступу: 8мс при запису і цілих 18мс при читанні. Для цього сегмента дисків це досить значні швидкісні характеристики. При цьому ця модель має сумнівні за мірками класу габарити і вага (225 грам) пристрої.

Це один з найшвидших жорстких дисків, доступних сьогодні на ринку. З іншого боку, накопичувачі такого обсягу не так часто використовують при виїздах. Зазвичай диски такого обсягу використовують для зберігання резервної копії.

PS: У нас можна відновити дані з несправного зовнішнього диска Toshiba будь-якого обсягу і несправності.

Повна назва моделі - Зовнішній жорсткий диск USB HDD накопичувач Toshiba Canvio Basics 4TB 2.5 USB 3.0 Black (HDTB440EK3CA).

Жорсткий диск Toshiba Canvio Premium 4Тб

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

 

Характеристики HDD Toshiba Canvio Advance 2TB

Молодша модель за вирахуванням різниці в обсязі має більш цікаві швидкісні показники в порівнянні з моделлю на 4ТБ. Тести показали дуже цікавіше результати швидкості: 134 Мб \ с на читання і до 125 Мб \ с на запис. Непогано - правда?

Обидві моделі оснащені швидкісним інтерфейсом USB 3.0 з зворотною сумісністю з USB 2.0. При цьому Розуміти швидкість передачі даних буде нижче, але це і не дивно.

Більше відомостей можна подивитися в офіційних джерелах. Відносно цін на нові диски - тут я думаю краще Вам звернути свій погляд на сайти агрегатори цін.

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ