Огляд зовнішнього жорсткого диска Toshiba Canvio Premium 4TB

Компанія Тошиба добре відома багатьом хто так чи інакше пов'язаний або цікавився IT технікою, як надійного виробника зовнішніх і звичайних жорстких дисків. На цей раз інженери бренду представили 2 своїх новинки - зовнішні HDD Toshiba Canvio Premium на 4ТБ і молодша модель Canvio Advance на 2Тб.

Характеристики HDD Toshiba Canvio Premium 4ТБ

За своїми характеристиками модель на 4 Тб відрізняється чудовою швидкістю читання в 125 Мб \ с і 109 Мб \ с на запис. При цьому кеш-пам'ять всього 8 Мб. При цьому час доступу: 8мс при запису і цілих 18мс при читанні. Для цього сегмента дисків це досить значні швидкісні характеристики. При цьому ця модель має сумнівні за мірками класу габарити і вага (225 грам) пристрої.

Це один з найшвидших жорстких дисків, доступних сьогодні на ринку. З іншого боку, накопичувачі такого обсягу не так часто використовують при виїздах. Зазвичай диски такого обсягу використовують для зберігання резервної копії.

PS: У нас можна відновити дані з несправного зовнішнього диска Toshiba будь-якого обсягу і несправності.

Повна назва моделі - Зовнішній жорсткий диск USB HDD накопичувач Toshiba Canvio Basics 4TB 2.5 USB 3.0 Black (HDTB440EK3CA).

Жорсткий диск Toshiba Canvio Premium 4Тб

 

 

 

Характеристики HDD Toshiba Canvio Advance 2TB

Молодша модель за вирахуванням різниці в обсязі має більш цікаві швидкісні показники в порівнянні з моделлю на 4ТБ. Тести показали дуже цікавіше результати швидкості: 134 Мб \ с на читання і до 125 Мб \ с на запис. Непогано - правда?

Обидві моделі оснащені швидкісним інтерфейсом USB 3.0 з зворотною сумісністю з USB 2.0. При цьому Розуміти швидкість передачі даних буде нижче, але це і не дивно.

Більше відомостей можна подивитися в офіційних джерелах. Відносно цін на нові диски - тут я думаю краще Вам звернути свій погляд на сайти агрегатори цін.


Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве