MicroSD на 1ТБ - новий рекорд

Картами пам'яті для телефонів на 64 або 128Гб нині нікого не здивуєш, а що Ви скажіть щодо нового рекорду ємності портативних флешок? Цього разу виробники нас дійсно змогли здивувати, представивши microSD карту пам'яті на 1ТБ (1000 Гб). Докладніше далі на нашому сайті Kiev Data Recovery.

 

 

 

На виставці WMC - 2019 (Mobile World Congress) була представлена ​​карта пам'яті формату micro-SD з рекордним розміром в 1 Тб. Новинки такого величезного обсягу були представлені двома брендами - Micron і SanDisk. Інформації про те, як відбувався процес розробки нету, але швидше за все, що обидва виробники працювали разом над цим винаходом, інакше складно уявити собі таку синхронності у випуску ідентичних продуктів в один час.

Характеристики новинок MicroSD SanDisk 1Тб

MicroSD на 1Тб від SanDisk і Micron мають схожі швидкісні показники, але відмінності все ж є.

MicroSD на 1ТБ - новий рекорд

Швидкість роботи карт Micron:

Так відомо, що максимальна швидкість читання на рівні 100 Мб \ с, а на запис трохи менше - 95 Мб \ с. У плані швидкісних якостей, то новинки не найшвидші, але для більшості завдань таких параметрів буде цілком достатньо. Вартість по якій продаватимуть новинку поки не уточнюється.

Швидкість роботи карти від SanDisk:

Карти пам'яті MicroSD від SanDisk на 1Тб мають більш високу швидкість читання - до 160 Мб \ с, в порівнянні з 100 у Micron. Швидкість запису при цьому трохи нижче, ніж у конкурента - до 90 Мб \ с. Початок продажів новинки від СанДіск заплановано вже на квітень цього року. Також відома вартість на модель ємністю 1Тб - 450 у.о. Також є інформація, що в той же час у продажу надійде модель меншого обсягу - на 512 гб при ціні в 200 $. Як нам здається, то як раз модель на 512 Гб буде користуватися набагато більшим попитом, так як об'єктивно 1Тб для карти пам'яті MicroSD - це зайве, хоча кожному своє.

 

Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве