м. Київ, вул. Бориспiльска 12-В, офiс 8 (код 8K) | Працюємо з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00 | Субота в черговому режимі (телефонуйте)

 

Samsung представили нові SD та microSD

Відомий виробник айті техніки Samsung анонсували власні карти пам'яті формату microSD і SD. Накопичувачі будуть поставляється в 3 лінійках - PRO, EVO і Standard з розміром від 3 до 64Гб.

За словами Самсунг Електронікс всі карти пам'яті призначаються для використання у фотоапаратах, смартфонах і планшетах. Різні типи накопичувачів призначаються під різні рівень техніки (від початкового до професійного). Карти пам'яті  Samsung серії PRO і EVO підтримують стандарт швидкості UHS-I, що дозволяє добитися швидкості читання до 90 і 48 Мб \ с відповідно.

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне і апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

 

Карти пам'яті PRO серії в максимальному обсязі можуть зберігати до 670 хвилин відео формату Full HD з частою кадрів 30 до \ с. Дизайнери з компанії Samsung вирішили розділити серії карт пам'яті (PRO, EVO і Standard) за кольорами - сірий, помаранч і синій відповідно.

Samsung представила карти пам'яті SD і microSD

Крім цікавого дизайну, співробітники Samsung подбали про високий ступінь захисту від перепадів температур, вологи, а також від рентгенівського опромінення. Виробники стверджують про те, що карта пам'яті може нормально працювати навіть після наїзду 1,9 тонного автомобіля.

Новинки вже надійшли в продаж. У комплекті поставки з картками пам'яті microSD йдуть SD-адаптери.

З практики: Неодноразово мені в Цві ( центр відновлення інформації ) приносили карти пам'яті і флешки після фізичного пошкодження накопичувача (відламаний USB інтерфейс, розламаний корпус та інші подібні ушкодження). У таких випадках відновлення даних з карти пам'яті з фізичним ушкодженням можливо тільки в разі, якщо всі чіпи пам'яті цілі і без тріщин.

 

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ