Toshiba випустила найшвидшу microSD карту пам'яті

Компанія Toshiba (один з найактивніших гравців ринку flash NAND chip) представили найшвидші microSD карти пам'яті. Можливо, це просто «гучні слова», але в Тошиба уточнюють, що мова йде про найвищій швидкості передачі даних.

найшвидші microSD карти пам'яті від Toshiba

Карти пам'яті Toshiba microSD відповідають стандарту UHS-II Speed Class 3, що передбачає швидкість запису в 30 Мб \ с (гарантована швидкість).

 

 

 

Новинки будуть поставляється в двох варіантах - 32 Гб (THNSX032GAJCM4) і 64Гб (THNSX064GBK5M4 ). У першому випадку максимально допустима швидкість читання - 260 Мб \ с і 240 Мб \ с на запис. Для 64-ьох Гб моделі, швидкості істотно відрізняються - 145 Мб \ с на читання і 130 Мб \ с на запис.

Характеристики карт пам'яті Toshiba microSD UHS-2

Для довідки: Карти пам'яті microSD UHS-II, в порівнянні з попереднім поколінням (microSD UHS-I), можуть похвалитися суттєвим поліпшенням швидкісних характеристик. Так, наприклад, швидкість запису зросла у 8 разів і 2,7 рази збільшення швидкості читання даних.

Високі швидкісні характеристики карт пам'яті Toshiba microSD UHS-2 дозволить використовувати їх для запису відео високої роздільної здатності (4096 × 3112 dpi). Габарити повністю відповідає стандарту для формату microSD і становить 15,0-11,0-1,0 мм при вазі в 0,5 грам.

На сьогоднішній день Тошиба поставляє зразки нових карт пам'яті для виробників смартфонів, планшетів і фотоапаратів. Інформації про терміни початку поставок для масового споживача поки ніякої немає.

Від фахівця з відновлення даних: Відновлення даних з карт пам'яті microSD накопичувачів дуже важко і набагато дорожче (в 2-4 рази дорожче, ніж з SD і CF карт пам'яті в типовому виготовленні). Вся справа в тому, що мікроСД - це монолітна флешка . Ми періодично стикаємося з замовленнями, коли люди використовують в фотоапаратах microSD картки через SD-перехідники.

 

Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве