Як відновити флешку: консультації професіоналів

Напевно багато власників flash накопичувачів задавалися питанням як відновити флешку, але далеко не все знаю відповідь. У цій статті я постараюся хочаб коротко викласти в першу чергу не про ремонт, а про відновлення даних з пошкодженої флешки.

Почнемо з того, з чого ж складається звичайна флешка: 3 ключових функціональних вузла - інтерфейсний роз'єм USB, контролер і мікросхема (и) пам'яті.

флешка зсередини

 

В нашому сервісному центрі Київ Дата Рековері є все необхідне обладнання для відновлення файлі з флешок. Перейдемо до проблем, які часто виникають в роботі флешок. Не буду перераховувати всі типові несправності, а напишу лише найпоширеніші.

типові несправності флешок

Якщо операційна система (ОС) "не бачить" USB диск, або появлятеся повідомляє виду немає доступу до диска, диск не відформатовано і подібне, тоді  відновлення флешки  (дані) можна за наступною схемою:

  1. За допомогою термофена випаять все мікросхеми пам'яті;
  2. Вважати дампи з мікросхем пам'яті за допомогою Flash Reader-а (я використовую PC 3000 Flash v.3.0);
  3. За допомогою Data Extractor-а ПАК PC 3000 Flash і бази знань виконати всі необхідні перетворення з дампами, для отримання доступу до призначених для користувача даних.

PC 3000 Flash v.3.0

PC 3000 Flash v.3.0 (фото з офіційного сайту AceLab)

Відновлення даних флешки з PC 3000 Flash

Використовуючи ПАК PC 300 Flash, у інженера з'являється багато можливостей для якісного і безпечного (без нанесення шкоди файлів) відновлення флешки (даних на ній). Таке обладнання в парі з паяльною станцією, досвідом фахівця і "прямими руками" дозволяє домогтися гарної статистик успішного виконання замовлень.

Ознайомитися з методикою відновлення файлів з флешок можна тут. Там Ви зможете подивитися всі етапи процесу відновлення даних з типовою флешки (контролер + чіпи пам'яті) з фотографіями.

Типи несправностей після яких можна відновити дані:

  • Фізичні пошкодження USB накопичувача , отримані в результаті надмірних механічних впливів і навантажень. У цю категорію входять деформації USB роз'ємів і \ або друкованої плати, вихід з ладу електрорадіоелементів (конденсаторів, резисторів) і подібні.
  • Логічні збої і "руйнування" файлової системи (RAW) , помилкове або випадкове видалення інформації. З PC 3000 Flash відновлення видалених даних з флешки успішно проходить і в тому випадку, коли дані на USB пристрої не читаються через шкідливої дії вірусів або програмних помилок самих накопичувачів. Також не рідкісними бувають випадки навмисного форматування даних на накопичувачі, і банальна дитяча витівка.
  • Пошкодження службової області даних , що призводять до виходу з ладу контролера і, відповідно, до неможливості читання \ запису. У подібних випадках теж можна відновити флешку , точніше, інформацію на ній, але без збереження працездатності накопичувача (демонтаж чіпів пам'яті).

Більш докладно отримати консультації з питань як відновити флешку з даними можна за телефонами вказаними нижче. Якщо Ви втратили доступ до даних - головне не панікувати, а звертатися до тих, хто розбирається в проблемах даного роду.

Телефони для зв'язку: (063) 075-93-03, (099) 095-14-04


Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве