Карти пам'яті CF - переваги і недоліки

Карти пам'яті для фотоапаратів використовуються найрізноманітніші за своїм виглядом і параметрами. У недорогих фотоапаратах (фото «мильниці», напівпрофесійні камери) найчастіше для зберігання даних встановлені карти пам'яті формату SD, але більш дорогі апарати використовують карти формату CompactFlash (CF) . Наш сервісний центр надає послугу відновлення даних з різних карт пам'яті і у нас є що сказати про особености CF карт.

 

 

 

CompactFlash (CF ) - самі габаритні карти пам'яті які мають найбільшу ємністю і швидкістю роботи, що помітно їх відрізняє від всіх інших флеш накопичувачів для фототехніки. Габарити - 42 мм на 36 мм, що робите її самої габаритної, а максимальний розмір в 512 Гб (карти пам'яті від фірми Kingston). Відновлення данн з карти пам'яті CF далеко не найпростіше завдання і вимагає багато часу.

Карти пам'яті CF

Переваги CF :

Об`єм. Максимальний обсяг в підлогу террабайта (512 Гб). Такий розмір підкорився компанії Кінгстон.

Висока швидкість роботи. Це найшвидші карти пам'яті серед усіх наявних. У 2012 році компанією Lexar була створені і надійшли в продаж CF зі швидкістю читання в 150 Мб \ с (1000х).

Універсальність. Її можна використовувати не тільки як портативні накопичувач, але і в якості жорсткого диска (часто використовують в тонких клієнтах).

Сумісність. Використовуючи CF-IDE перехідника можна підключати CF карти пам'яті до портів IDE звичайного ПК.

Надійність. Це один з найбільш недежних типів карт пам'яті в світі.

Швидкість читання CF

Швидкість читання CF

 Перехідники CF-IDE:

Перехідники CF-IDE

Недоліки Compact Flash:

Конструкція карти пам'яті в парі з помилками (неправильно вставили карту, перекіс, зношування напрямна і т. Д.). Крім того часто виникає проблеми з несправностями інтерфейсу підключення в слідстві надмірного застосування сили при установці \ демонтажі в пристрій, а також відсутність жорсткого фіксатора накопичувача.

Також можете прочитати статтю про відновлення даних з карти пам'яті CF , яка не визначається в фотоапараті.

 

Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве