м. Київ, вул. Бориспiльска 12-В, офiс 8 (код 8K) | Працюємо з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00 | Субота в черговому режимі (телефонуйте)

 

Новий захищений зовнішній диск від A-DATA

Потреба мати при собі великий обсяг даних набирає обертів, саме з цієї причини зараз на ринку стільки пропозицій по зовнішніх жорстких дисків. В цьому немає нічого дивного, адже по суті за невеликі гроші у Вас в сумці лежить невелика коробочка з USB кабелем, на якій можна зберігати тонни особистих або робочих документів, фотографій, відео або робочих баз даних.

Новий захищений зовнішній диск від ADATA

З цих причин все більше OEM виробників виходить на ринок портативних пристроїв зберігання даних. Компанія A-DATA добре відома нашим людям, як виробник, який випускає доступні рішення для швидкого і безпечного перенесення даних. Вони вже досить давно випускають флешки, SSD і знімні HDD. На цей раз вони вирішили випустити нову лінійку захищених дисків під маркуванням HD830.

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне і апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

 

Новинка отримала захист від тиску, вологи, ударів, а також пилу. До цього вони в основному випускали звичайні споживчі рішення, як всі інші. У новій серії дисків вони вирішили виділиться з натовпу і представити своє бачення захищеного зовнішнього диска.

Переносний HDD ADATA HD830 буде випускатися у варіантах: на 2, 4 і 5 терабайт.

Зовнішній жорсткий диск ADATA HD830

Захист диска ADATA HD830:

  • Витримати до 3 тонн навантаження, в тому числі після наїзду колі автомобіля диск повинен залишитися неушкодженим. Але з цим ми б не були настільки впевнені, адже до нас частенько потрапляють на відновлення зовнішні HDD A-DATA .
  • Не страшно падіння з висоти близько 1,2 м і удари при звичайному падінні на рівну поверхню.
  • Диск можна занурювати до 2 метрів під воду на 2 години і з ним нічого не повинно трапиться.
  • Сучасний інтерфейс передачі даних за допомогою використання кабелю USB 3.1 (micro-B USB 3.1 з боку роз'єму самого накопичувача).
  • Є датчик удару, і світлодіоди, для інформування про вплив на влаштування зовнішніх чинників і помилок в його роботі.

Захист диска ADATA HD830:

За основу накопичувача ADATA HD830 був узятий вінчестер 2,5 дюймів для ноутбуків. Моделі яких виробників буде там використовуватися - не вказується. Хоча це має не менш важливе значення в плані перспектив захищеності накопичувача в цілому.

Відомо, що 2,5 дюймовий HDD всередині упакований в пластиковий контейнер з демпфірувальними властивостями. У свою чергу контейнер з вінчестером поміщений в алюмінієвий корпус, що має захищати накопичувач від ударів, падіння, а також попадання рідини всередину. Крім цього, алюмінієвий корпус має силіконову накладку.

Новинка вже продається на Amazon за ціною від 103 у.о. за модель на 2Тб. За модель в 4 і 5 Тб попросять 152 і 196 у.о. відповідно.

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ