м. Київ, вул. Бориспiльска 12-В, офiс 8 (код 8K) | Працюємо з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00 | Субота в черговому режимі (телефонуйте)

 

Власникам нових потужних ПК і ноутбуків приготуватися. Адже мова піде про вихід нового твердотільного диска з інтерфейсом підключення PCIe 4.0 x4. Компанія Самсунг представила новий SSD PM9A1, який повинен стати здешевленої версією дорожче диска Samsung 980 Pro. Сьогодні Ваші друзі і товариші з сервісного центру Kiev Data Recovery розкажуть коротко про новинку серед твердотільних дисків від Самсунг.

Що відомо про SSD Samsung PM9A1?

І так, давайте по порядку. Інтерфейс PCIe 4.0 x4 зараз зустрічається більше в серверних рішеннях, але технології йдуть вперед, і тепер прийшла черга встановити собі швидкий диск в свій ігровий десктоп або виконати апгрейд ноутбука. Адже SSD Samsung PM9A1 будемо доступний в роздріб, а не тільки для OEM-вендорів, як було у попередніх моделей.

В якості контролера тут застосований фірмовий контролер від виробника, а саме Samsung Elpis. Чіпи пам'яті тут теж не прості - V-NAND на архітектурі 3D TLC (6 покоління пам'яті). З технічної точки зору то ці накопичувачі дуже схожі на дорогу серію накопичувачів 980 Pro.

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне і апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

 

Швидкість роботи SSD Samsung PM9A1:

В плані швидкості то ця модель отримає дуже непогані показники, по крайнього заходу так заявляють виробник.

  • Швидкість читання до 7000 Мбайт\с;
  • Запис до 5200 Мбайт\с.

Швидкість трохи, але менше, ніж у серії 980 Pro, але і ціна при цьому різна.

Використання контролера з AES-256-біт шифрування в парі з TCG / Opal IEEE 1 667 дозволить використовувати новинку в сферах, де посилено потрібен захист конфіденційності даних. Це дасть можливість використовувати накопичувач в державних і військових установах.

Нова серій дисків Samsung PM9A1 буде випускатися в 3 варіантах ємності: 250 і 500 Гб, а також модель на 1 Тб.

Інформації про дати появи новинки в роздрібному продажі, як і цін поки не відомо. Чекатимемо.

А ми хочемо нагадати, що в разі необхідності відновити дані з SSD Samsung, то Ви завжди знаєте до кого звертатися. Наші інженери завжди зроблять все можливе і неможливе, щоб допомогти Вам.

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ