Відновлення інформації з флешки

Відновлення інформації з флешки пов'язане з деякими труднощами і особливостями, викликаними специфікою будови накопичувачів. Якщо порівнювати з тими ж жорсткими дисками, флеш-карти мають особливу архітектуру, що і вносить свої корективи в процес відновлення даних з флешки.

Процес відновлення інформації з флешок в цьому випадку відрізняється саме принципом зберігання даних. На флеш-карті інформація зберігається в ізольованій ділянці напівпровідника у вигляді електричного заряду. При цьому дані зберігаються в мікросхемах, які об'єднуються в єдиний пристрій. Кількість мікросхем незалежній пам'яті безпосередньо впливає на робочий обсяг накопичувача.

 

 

 

Саме ці особливості і роблять відновлення інформації з флешки складним. Пріоритетом в даному випадку виступає не виправлення поломок накопичувального пристрою, а збереження даних в повному обсязі. Виконати це завдання без найменшого шкоди для збережених файлом - дійсно складно, а без спеціального обладнання і зовсім неможливо.

Відновлення інформації флешки в Києві:

 

восстановление флешки Transcend

Transcend

 

восстановление флешки Kingston

Kingston

 

восстановление флешки Adata

A-Data

 

восстановление флешки Silicon Power

Silicon Power

 

восстановление флешки Corsair

Corsair

 

восстановление флешки SanDisk

SanDisk

 

восстановление флешки Verbatim

Verbatim

 

восстановление флешки Smartbuy

 

Smartbuy

 

восстановление флешки Verico

 

Verico

 

Восстановление флешки Apacer

 

 

APACER

 

Восстановление флешки Lexar

LEXAR

Восстановление флешки Toshiba

 

TOSHIBA

 

 

Відновлення інформації з флешки після форматування 

Важливо: не використовуйте для відновлення інформації зі своєю флешки утиліти (неважливо, платні або безкоштовні) - це марна трата часу і зниження шансів на успіх при наступному зверненні до фахівця.

У сервісному центрі Kiev Data Recovery застосовується спеціальна технологія відновлення даних, основою якої виступає програмно-апаратний комплекс PC 3000 Flash. Це інноваційний інструмент, завдяки якому вдається вважати і відновити інформацію з накопичувача, що має серйозні механічні пошкодження.

Звичайно ж, успіх можливий тільки в тому випадку, коли професійне обладнання використовує кваліфікований фахівець з достатнім досвідом роботи. У KDR вдало поєднуються обидва параметри, саме тому вдається досягти високої ефективності роботи - відновлюємо дані в 9 з 10 випадків.

Коли варто звернутися в сервісний центр Kiev Data Recovery

Навіть самий крутий фахівець, який має доступ до суперсучасної технічної лабораторії, часом не може відновити в повному обсязі інформацію з флешки. А причина криється в несвоєчасному зверненні в сервіс. Поломку Flash-карти можна порівнювати з хворобою - чим менше самолікування, тим більше шансів на повне і легке одужання.

На жаль, користувачі не завжди відразу помічають, що накопичувач несправний. І намагаються боротися з його глюками своїми методами. Але, в результаті таких спроб, стають тим самим «нещасним» 10-м клієнтом, якому майстер не зміг допоміг. Щоб уникнути подібної ситуації, не використовуйте Flash-карту після прояву цих ознак:

  • Накопичувальне пристрій не визначається;
  • Флешка видно, але доступу до інформації, що зберігається немає;
  • Форматування і зараження Flash-карти вірусом;
  • Механічні вади, найпоширеніший - пошкодження USB штекера.
  • Часто проблеми виникають при збої Windows.

Наше обладнання для відновлення даних з флешок

ТСОП-48

ТСОП-56

BGA-152

VBGA-100


механіка

Нове покоління PC-3000

Адаптер Circuit Board


 

Важливо: чим менше дій з флешкою ​​виконає користувач після появи перших ознак несправності, тим вище шанси на 100-% відновлення інформації.

Поломка штекера - механічна проблема, легко усувається за допомогою паяльника. Але, без діагностики стану мікросхем братися за ремонт дуже ризиковано. Якщо крихкий накопичувальний елемент має хоча-б незначне пошкодження, то під час ремонту корпусу проблема посилиться до катастрофічних розмірів.

У сервісі Kiev Data Recovery точно знають, як відновити інформацію з флешки. При цьому клієнт отримує високий сервіс, доступні ціни та платить тільки за успішне відновлення інформації з Вашої флешки. Консультації безкоштовні - сміливо набирайте наш номер!


Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве