Відновлення файлів з флешки RAW

Флешки часто використовують офісні працівники, бухгалтера, а також всі, кому потрібне оперативно зберігати важливі файли завжди під рукою і швидко мати доступ. Дуже часто USB накопичувачі використовують для роботи з базою даних або прайсами. У цій статті сайту Kiev Data Recovery поговоримо про ситуацію, коли потрібно відновлення файлів з флешки RAW і при цьому накопичувач запитує форматування. Форматувати накопичувач при цьому не можна, якщо там є вкрай важливі дані. 

Якщо накопичувач запитує форматування і не дає доступу до файлів, то тут швидше за все проблема в збої файлової системи і перехід в RAW, замість звичної ФС NTFS \ FAT32 \ exFAT.

Відновлення файлів з флешки RAW

 

 

 

Відновлення файлів з флешки RAW

Але що робити, якщо стався збій і флешка видає повідомлення про необхідність відформатувати накопичувач, а там залишилися вкрай важливі файли, які ніяк не хочеться втрачати власнику. Найчастіше подібні збої відбуваються через не безпечного вилучення накопичувача з USB порту.

Відновлення файлів з флешки RAW

Щоб відновити накопичувач в нормальний робочий режим з доступ до файлів в разі, коли флешка RAW стала і з пристрою потрібна інформація. У таких випадках тут всього 2 варіанти виходу з ситуації:

 

  • Відновлення файлів з флешки RAW в спеціалізованій лабораторії Kiev Data Recovery або іншу фірму в Вашому місті. У роботі ми використовуємо програмно апаратний комплекс Data Extractor від ПАК PC 3000. У нас оплата робіт проводиться тільки за фактом готовності. При цьому ціна наших послуг коштує дешевше, ніж покупка профільного ПО.

 

  • Самостійне відновлення інформації на USB-Flash з файлової RAW. Для цього буде потрібно добре знання комп'ютерів, впевненість в собі і хороший софт Data Recovery.

Як відновити флешку RAW, якщо дані не важливі

Якщо інформація в ньому не має значення, а важливо лише відновити накопичувач. У більшості випадків достатньо буде виконати всього пару нескладних дій.

 

Перевірка диска на помилки (Чекдіск)

Для запуску процесу перевірки флекші на помилки досить бути досвідченим користувачем ПК і розуміти основи командного рядка.

 

Для цього використовуємо команду chkdsk X: / f / r

 

Де «X» це ім'я диска. Тут потрібно дивитися по Вашому накопичувача. Команда ця запускає перевірка і виправлення помилок накопичувача.

Перевірка диска на помилки (Чекдіск)

Дана перевірка займе якийсь час, за умови, що система зможе виконати помилку, а не видасть помилку «CHKDSK неприпустимий для дисків RAW». 

У таких випадках відновлення флешки RAW можна виконати іншим шляхом.

Перевірка диска на помилки

Виконайте форматування проблемного пристрою

Другий варіант, і, мабуть, найправильніший і швидкий - це виконати форматування стандартними засобами Windows.

 

 

Для цього досить зайти в Мій комп'ютер і в контекстному меню потрібного диска вибрати меню «Форматування».

Виконайте форматування проблемного пристрою

Іноді потрібно «пограти» з настройками форматування

форматування флешки raw

На цьому у нас, мабуть, все. Для Вашої зручності ми надаємо безкоштовні консультації в режимі реального часу можете (контакти вказані нижче).

 

 

 

 

 


Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве