Відновлення флешки Kingston

Світ давно перестав бути аналоговим, а дані давно вже передаються між цілими континентами за допомогою глобальної мережі Інтернет, але потреба локально зберігати дані нікуди не пішло. Саме з цієї причини в нашій країні Україна зокрема, стали дуже популярні флешки компанії Kingston. Вони досить надійні, мають привабливий дизайн і непогану вартість, але завжди є одне «але». Будь-флеш накопичувач має певний «життєвий ресурс». З цієї причини, частим явищем буває, що не визначається флешка Kingston, причому в незалежності від дорожнечі вироби. На випадок таких несправностей завжди потрібно знати місце, куди можна звернутися з такою поломкою і Вам допоможуть. Сервісний центр Kiev Data Recovery спеціалізується на проблемах відновлення даних з флешок Kingston різних серій. Для цього ми невпинно працюємо з 2009 року, для того, щоб відновлення флешки Kingston з даними на ній було максимально швидкій та якісній послугою. За вартістю Ви завжди можете розраховувати на саму демократичну вартість в Києві.

Відновлення даних з флешки Kingston в Києві

 

 

 

Відновлення флешки Kingston в Києві

Ви можете здивуватися, але по всій Україні знайдуться лише одиниці фахівців, які реально здатні на відновлення флешки Kingston (дані на ній). Вся справа в тому, що в Інтернеті багато фірм заявляють, що вони вміють відновлювати дані з флешок або карт пам'яті, але по факту - 90%, що фірма-посередник між лабораторією та Вами (клієнтом), що в підсумку позначається на швидкості виконання робіт і на кінцевій вартості. Kiev Data Recovery - це саме лабораторія, де реально є необхідне обладнання і працюють кваліфіковані фахівці. Часто буває так, флешка Kingston не працює і перестала визначатися на комп'ютері. Така поведінка часто означає несправності в роботі контролера флешок або знос пам'яті. Виконати відновлення даних з флешки Кінгстон в таких ситуація самостійно не можливо по ряду причин. Відновлення флешки Kingston в разі, якщо там є важливий дані, тоді тут без спец. обладнання та досвіду не можливо щось зробити самому. У нашій лабораторії відновлення даних флешки Kingston datatraveler і інших серій ми проводимо приблизно по одному і тому ж алгоритму.

Відновлення даних з флешки Kingston (наше обладнання)

TSOP-48

TSOP-56

BGA-152

VBGA-100

 

Механика

Новое поколение PC-3000

Адаптер Circuit Board


Відновлення файлів флешки Kingston у нас:

  1. Демонтаж чіпів пам'яті «мертвої» флешки;
  2. Вичитування чіпів в дампи на спеціалізованому програматорі (ми використовуємо PC-3000 Flash);
  3. Пошук і корекція помилок пам'яті;
  4. Програмна емуляція роботи рідного контролера (умовно, насправді все набагато складніше).

Більш розписаний алгоритм нашої роботи можете почитати в нашій рубриці «Кейси».

На виході Ви отримуєте свої файли в цілісності й неушкодженості. У нас клієнт платить тільки за успішний результат, а не за порожні обіцянки.

На сьогоднішній день відновлення даних з флешок Кінгстон ми виробляємо по множинам моделям від 512Мб до 256 Гб.

Моделі USB Flash drive Kingston:

DataTraveler 100 G2, 101 G2, 102, 108, 109, 111, 112, 160, 4000, 5000, Elite 3.0, MicroReader, R400, Kingston DT R3.0, Mini Fun та багато інших. Ми працюємо зі звичайними, монолітними і навіть протиударними накопичувачами. За більш детальними консультаціями звертайтеся за зручними для Вас контактам.

Відновлення даних з флешки Kingston

Для Вашої зручності ми надаємо безкоштовні консультації в режимі реального часу можете (контакти вказані нижче).

Залишилися питання? Залиште заявку через зворотний зв'язок або зателефонуйте нам за вказаними телефонами.


Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве