Відновлення флешки Kingston Data Traveler 100 G3

Добрий день дорогі друзі і колеги. Давно нічого не писали для розділу «Кейси» і ось з'явилося трохи вільного часу.

На цей раз мова піде про відновлення флешки Kingston Data Traveler 100 G3, яка у клієнта в один момент перестала працювати. На пристрої зберігалися важливі документи і фото і потрібно було досить оперативно витягнути всі файли, так від цього залежала робота цілої фірми.

Передісторія відновлення Kingston Data Traveler 100 G3

 

 

 

За словами клієнта:

Допоможіть будь ласка. Вставляю флешку, комп'ютер видає відповідний звук при підключенні нового обладнання, але при цьому самої флешки ніде не видно. У диспетчері пристроїв показує, що підключений якийсь знімний накопичувач, але його обсяг 0 Гб. При цьому флешка була на 32Гб і занята більш ніж на половину. Дуже потрібні файли з неї і бажано максимально швидко.

Відновлення флешки Kingston Data Traveler 100 G3

Як ми відновлювали дані з флешки

Ми вже багато писали про апаратне відновлення даних з несправних flash накопичувачів і розписувати всі подробиці не бачу ніякого сенсу. Для розуміння процесу рекомендуємо прочитати нашу методичку по відновленню інформації з неробочих флешок.

В даному випадку ми провели діагностику накопичувача по харчуванню, справності всіх радіоелементів і цілісності з'єднань USB роз'єму з платою. Всі ці перевірки нічого не виявили за вирахуванням проблеми в роботі контролера накопичувача.

Щоб відновити флешку Kingston Data Traveler 100 G3 з даними нам треба було повністю розібрати накопичувач і випаять мікросхеми пам'яті. Їх тут виявилося 2 шт в корпусі BGA-52. Після демонтажу мікросхеми були почищені від надлишку припою і флюсу, щоб на етапі вичитки це не заважало роботі, і вичитування даних велася коректно.

Відновлення флешки Kingston Data Traveler 100 G3

Вичитування чіпів пам'яті в дампи пам'яті велася за допомогою відомого програматора PC 3000 Flash v 4.0 із спеціальним адаптером для мікросхем в корпусі BGA-52. Процес вичитки двох мікросхем тривало в загальному близько 2 годин.

Відновлення флешки Kingston Data Traveler 100 G3

Ще довше тривав процес коригування бітових помилок і перечітка не скориговані. Цей етап знав більше 6 годин.

Після того як дампи пам'яті були приведені в максимально скориговані настає через попередні перетворення.

Після цього настає черга збірки способу флешки з даними за допомогою спеціальних програм збирачів.

Відновлення флешки Kingston Data Traveler 100 G3

Після складання перевірили дані на цілісність і залишилося лише скопіювати файли на клієнтський диск. На цьому епопея з відновленням флешки Kingston Data Traveler 100 G3 підійшла до кінця. Дані були успішно відновлені в повному обсяг протягом 2 діб з моменту надходження замовлення в сервісний центр KDR.


Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве