Залипання БМГ

Сучасні жорсткі диски мають досить високу щільність зберігання даних, що при постійному ускладненні алгоритмів роботи призводить до різних полякам дисків. У цій статті розглянемо таку несправність, як залипання головок на поверхні диска і відновлення даних з HDD.

 

 

 

Причина поломки залипання БМГ

Відразу потрібно сказати, що найчастіше така поломка трапляється з накопичувачами для ноутбуків і зовнішніми дисками з «HDD кишенями». Вся справа в тому, що такі накопичувачі найбільше схильні до зовнішніх впливів таким, як:

  • удари;
  • Падіння, навіть з невеликої висоти;
  • Перепадів напруги;
  • Використання неоригінальних кабелів і перехідників;
  • Чи не правильне підключення.

Відновлення даних HDD в Києві

Відновлення даних з HDD з залипання БМГ

Діагностика залипання головок

Часто таку поломку, як залипання БМГ на робочій поверхні зазвичай розрізняють навіть по звуку. При подачі живлення на несправний диск має несправність не чути звуків розкрутки двигуна диска. Чи не що не досвідчені майстри іноді помилково приймають таку поведінку накопичувача, як несправність плати електроніки. Крім того, при підключенні живлення HDD з такою поломкою можуть видавати слабкі звуки у вигляді «писку» або «поскрипування», так як шпиндельний двигун намагається розкрити млинець, але залипнув БМГ не дозволяє йому цього зробити.

Відновлення даних з HDD з залипання БМГ

Фахівця лабораторії Kiev Data Recovery (KDR) відмінно знають якими методами можна усунути проблему залипання блоку магнітних головок і вивести на їх місце для паркування. Тут слід знати, що на різних виробниках і навіть моделях ця процедура буде відрізнятися. Крім того, такі роботи можна проводити тільки в умовах «чистого боксу» або його аналога. Адже відновлення даних з HDD має залипання БМГ вимагає розтину «гермозони» накопичувача і роботи з механікою несправностей пристрою. Тут запобіжні заходи не пусте слово, адже не вмілі дії та наявність пилу може привести до погіршення стану вінчестера.

комбіновані проблеми

Відновлення інформації з диска має ознаки залипання магнітних головок часто супроводжується й іншими несправностями. Справа вся в тому, що при аварійної зупинки БМГ на поверхні диска може відбутися пошкодження магнітного шару «млинців» накопичувача або виходу з ладу головок БМГ.

  • Ці часто призводить до додаткових проблем в роботі HDD, що тягне за собою додаткові роботи для інженерів. До таких можна сміливо віднести:
  • Поява великої кількості не читав або повільно читаються секторів (BAD сектора);
  • Використання диска після поломки часто призводить до появи запилів на поверхні млинців (подряпини на магнітному шарі або руйнування магнітного шару);
  • Вихід з ладу однієї або декількох головок. У деяких випадках вдається вичитати дані без заміни БМГ.

На цьому наш короткий лікнеп по виходу з ладу жорсткого диска з залипання БМГ підійшов до кінця. Якщо у Вас залишилися питання, то ми з радістю на них відповімо.

Ще залишилися питання? Залиште заявку через зворотний зв'язок або зателефонуйте нам за вказаними телефонами.


Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве