ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 19:00

 

Відновлення видалених фото з жорсткого диска

Наше життя складається з яскравих вражень і особливих моментів. На сьогоднішній день більшість інформації зберігається в електронному вигляді, особливо, це стосується фото і відео. Це дуже зручно і компактно. Сучасні технології допомагають найбільш комфортно зберігати, і відтворювати інформацію. Часто у наших клієнтів стає питання з відновлення видалених фото з жорсткого диска. В нашому сервісному центрі Київ Дата Рековері клієнт платить лише зе успішно відновлені файли та лише після перевірки цілістності інформації.

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

 

Відновлення видалених фото з жорсткого диска

  • Втрата фото та іншої важливої ​​інформації внаслідок форматування
  • Випадкове видалення
  • Різні збої і поломки
  • Диск з фотографіями впав і перестав працювати

Втрата даних або видалення потрібних і важливих знімків виникає у багатьох користувачів. Іноді наші клієнти стикаються з втратою цілих архівів інформації. Весільні, дитячі, фото з відпустки і інші спогади важливих подій в житті, коли ви можете втратити.

Ціни на відновлення фото з HDD

Ціна (грн).
Діагностика накопичувача з проведенням робіт у нас безкоштовно
Копіювання даних на накопичувач клієнта безкоштовно
Зберігання даних після видачі замовлення до 3 тижнів безкоштовно

Відновлення файлів з HDD (видалення, форматування, збій файлової системи)

від 800

Відновлення файлів після переустановлення ОС, перезапису

від 1200

Відновлення файлів з MAC OS (видалення, форматування, перевстановлення ОС)

 

від 1500

Відновлення видалених фото з жорсткого диска

Чого не можна робити:

1) Не варто встановлювати або що-небудь завантажувати на цей диск: це може перезаписати ваші фото, що спричинить за собою повну їх втрату. У деяких випадках ми можемо відновити фотографії після перезапису, але далеко не у всіх випадках це можливо.

2) Якщо є резервна копія фото - це добре, але якщо такої немає, то вам слід звернутися до фахівця, щоб максимально знизити ризик втрати інформації і відновити вилучені фото і файли.

3) Не намагайтеся самостійно відновити фото, якщо не впевнені в своїх силах. Чи не кваліфіковане втручання може призвести до повної або часткове втрати всіх файлів.

Відновлення видалених фото Київ

Лабораторія Kiev Data Recovery в Києві надає послуги кваліфікованих фахівців в сфері відновлення фото з вінчестера. У 97% випадків звернень до нас, вдало проведено відновлення видалених фото. Відновленню підлягають файли з жорстких дисків навіть після механічних і логічних (збої, форматування, видалення) пошкоджень.

Ненавмисне форматування жорсткого диска буває при видаленні розділів. Іноді таке трапляється, коли встановлюється операційна система і замість форматування диска D, наприклад, форматується диск C. Такі помилки тягнуть за собою втрату великої кількості інформації. Але найчастіше відбувається випадкове видалення або втрата одного, або декількох файлів.

Відновлення фото з Kiev Data Recovery

Працюючи з клієнтами, ми завжди гарантуємо високу якість виконаної роботи. У нашій компанії працюють фахівці, які протягом багатьох років успішно допомагають відновити фото з жорсткого диска, відео та іншу інформацію в найкоротші терміни. Ми використовуємо новітнє обладнання, яке допомагає відновити вилучені фотографії навіть в найскладніших випадках.

Наші принципи в роботі:

  • Проводимо діагностику в найкоротші терміни.
  • Виконуємо весь спектр завдань по відновленню даних: від видалення файлів до заміни механіки дисків після падінь і ударів.
  • Прийнятні ціни, вигідні умови для постійних клієнтів.
  • Можливість безкоштовної доставки. Ви можете, як самі під'їхати до нас в офіс, так і скористатися доставки Нової Пошти.

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ