Відновлення даних з жорстких дисків WD

Лабораторія Kiev Data Recovery - це Київський спеціалізований сервісний центр по відновленню даних з флешок, карт пам'яті і, звичайно ж, з жорстких дисків. Ми не є офіційним сервісним центром WD або Seagate, так як, по суті, це нічого не дає, крім збільшення  витрат на відновлення даних з жорсткого диска Western Digital.

В нашій роботі ми використовуємо тільки професійне обладнання від ACELab - PC 3000 UDMA в парі з програмним забезпеченням, що дозволяє безпечно надавати послугу відновлення даних з жорсткого диска Western Digital (WD) на високому рівні. Ми допоможемо, навіть якщо диск не визначається в BIOS, видає сторонні звуки, визначається з нульовим розміром або ж має інші пошкодження. Без спеціалізованого обладнання, великої кількості дисків-донорів, а також різних знімачів для заміни БМГ, не вийде своїми силами дістати інформацію без шкоди диску. 

 

 

 

ВАЖЛИВО: Потрібно розуміти, що не кваліфіковане втручання в роботу диску може привести до повного виходу накопичувача з ладу.
Наш сервіс професійно надає послугу в сфері Data Recovery з офісом в Києві. Ми працюємо з усіма регіонами України. Якщо в Вашому місті немає гідних фахівців - завжди можна відправити несправний накопичувач в наш офіс за допомогою компанії перевізника - Ми працюємо з Новою Поштою та іншими. У нашому сервісі відбувається відновлення даних з жорстких дисків Western Digital серії: Green (початковий рівень), Blue (оптимальне рішення для повсякденних завдань), Black (підвищена продуктивність в іграх і для роботи з вимогливим ПО), Red (диски для файлових сховищ, NAS ), Purple (для відеоспостереження), а також зовнішні диски серій: WD my Book, WD my Passport, WD Passport Ultra. 

Відновлення даних Western Digital в Києві

Відновлення HDD Western Digatal Green;

WD Green

Відновлення HDD Western Digatal Blue;

Western Digatal Blue

Відновлення HDD Western Digatal Black;

Western Digatal Black

WD Моя книга

WD My Book

WD My Book DUO

WD My Book Duo

WD Sentinel

WD Sentinel

Як ми відновлюємо Ваші дані з жорсткого диска

Заміна блоку магнітних головок

 

Заміна блоку магнітних головок (БМГ)

паяльне встаткування

Паяльне обладнання

PC-3000 нового покоління

 

Сучасне обладнання (PC-3000 UDMA)

Ремонт плати електроніки

 

 

Ремонт плати електроніки

Відновлення даних з жорстких дисків WD

На сьогоднішній день сервіс Kiev Data Recovery має останньою версією ПАК для роботи з найновішими моделями дисків бренду Western Digital. Також у нас є спеціалізоване програмне забезпечення для безпечного ремонту вінчестерів WD. Для кращого розуміння того, що ми вміємо - коротко перерахуємо основні несправності WD, з якими часто стикаємося у своїй роботі.

Механічні пошкодження WD

Жорсткі диски WD для ноутбуків і ПК часто виходять з ладу через механічних пошкоджень унаслідок падіння, ударів, вібрації, відключення живлення в робочому стані. Визначити, що Ваш диск має несправності механіки накопичувача дуже просто і це можна визначити на слух.

Якщо в диску «померли» БМГ (головки) то це легко визначити за постійними клацань з інтервалом в пів секунди, накопичувачів не бачитися в БІОС-е або може зовсім не визначатися. Відновлення даних з диска WD, в якому несправна механіка диска можливо лише в спеціалізовано лабораторії з багатьох причин. У випадку з механічними неполадками необхідно «розкривати банку диска», що можливо лише в «чистій кімнаті» із застосуванням якісних знімачів БМГ і інших спеціальних пристосувань. Крім того, в таких випадках без диска-донора не обійтися. До речі, диск-донор оплачується до початку робіт, в не залежності від результату, так як це витратний матеріал.

Програмні неполадки та сбої в работі

Всі сучасні диски мають дуже складні і різноманітні прошивки (по суті це ціла операційна система), яка вказує диску, як йому працювати з блоками даних. Відновлення інформації з дисків Western Digital, у яких проблеми в роботі прошивки (биті модулі), збій транслятора або пошкоджена таблиця дефектів (тут зберігаються BAD-и). Симптоми дисків при програмних несправності:

  • WD некоректно відображається в BIOS-е;
  • Диск WD не визначається в БІОС-е, але чутно звук роботи двигуна диска;
  • Накопичувач визначається, але дані неможливо вважати;
  • Диск визначається в БІОС з нульовим розміром.

У подібних ситуаціях ми можемо відновити інформацію з жорсткого диска Western Digital.

Плата електроніки

Вихід з ладу плати електроніки таке ж часте явище, як з дисками інших виробників. Відновлення жорсткого диска wd з несправною платою часто цілком здійсненне завдання, навіть без використання донорської плати. Які ж основні симптоми виходу з ладу плати:

  • Диск не подає жодних ознак життя при подачі живлення;
  • Від диска виходить запах гару при подачі живлення;
  • ПК не включається, поки диск підключений до блоку живлення.

У таких випадках виконується відновлення плати електроніки з повним відновленням даних на дисках WD з гарантією 3 місяці на диск. Гарантія на ремонт надається лише в разі, якщо диск проходить всі заводські випробування.


Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве