ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 19:00

 

Відновлення видалених даних з жорсткого диска

Втрата інформації з жорсткого диска комп'ютера - неприємність, з якою стикається більшість сучасних користувачів ПК. Якщо мова йде про цінні, унікальних файлах, то проблема приймає просто катастрофічні розміри.

Але не варто впадати у відчай - відновлення видалених даних з жорсткого диска завдання цілком реалізовується. Головне відразу ж звернутися за допомогою до фахівців і не погіршити ситуацію. Самостійні спроби можуть призвести до повної або часткової втрати файлів. Спробуємо розібратися, з яких причин виникають подібні явища.

Коли може знадобитися відновлення видалених даних з жорсткого диска

Всі причини, що провокують зникнення відомостей з вінчестера, вдається розділити на дві групи - програмні та механічні. З обома типами проблеми спеціалісти Київ Дата Рековері зможуть Вам допомогти.

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

 

Відновлення видалених даних з HDD (випадковість і збої)

До першої групи входять, як необдумані дії користувача, так і програмні збої:

  • Випадкова очищення диска;
  • Форматування вінчестера;
  • вірус;
  • Різкий перепад напруги або відключення живлення;
  • Збій файлової системи;
  • Випадкове видалення файлів або папок.

Не останнє місце в цьому списку займає саме випадкове форматування - таку заяву обгрунтовано статистикою звернення до майстрів. Головне в цей момент не намагатися самостійно виправити власні помилки, адже подібна самодіяльність часто призводить до поглиблення проблеми.

ВАЖЛИВО: Ще одна порада від фахівців - суворе дотримання правила: видалили файли або відформатували диск з файлами - нічого не записувати на диск, не ставити ніяких програм, а краще навіть не включати ПК. Порушення цього правила може стати причиною того, що важливі файли просто стираються або замінюються іншими. Але є одне, але: навіть після перезапису деякі файли ще можна відновити вилучені файли з вінчестера, але лише в спеціалізованому сервісі.

Втрата файлів внаслідок механічних пошкоджень диска

До механічних причин втрати інформації можна віднести фізичне пошкодження вінчестера в результаті падіння, перегріву або іншого впливу. У цьому випадку відновлення видалених файлів з hdd являє більш проблематичним. Майстер зможе дати реальний прогноз тільки після діагностики пошкодженого елемента.

Чи всі дані підлягають відновленню?

На можливість виконати відновлення видалених файлів з вінчестера впливає не тип файлів, а причини, за якими ця інформація була стерта. Іншими словами, не важливо, якого формату дані зберігалися на отформатированном або пошкодженому накопичувачі. Особливу роль відіграє фрагментованість файлів і обставини, що передували неприємного явища. Деякі відео файли, а також бази даних часто не підлягають відновленню якщо була перезапис новими файлами.

Єдині випадок, коли багато що залежить від формату інформації - це повне знищення файлової структури, що несе за собою необхідність відновлення за форматом.

Найлегше відновити файли після їх випадкового видалення - в цьому випадку невидимими користувачеві залишаються тільки заголовки, сама ж інформація займає свої сектора до того моменту, поки на диски не додані нові дані.

Поради фахівців

Досить часто причиною неможливості відновлення стертих даних є не обставини, що спровокували дане явище, а спроби користувача самостійно вирішити задачу.

Щоб виконати відновлення видалених даних з жорсткого диска, фахівці застосовують спеціальні програми - утиліти. Але це не означає, що для повернення доступу до файлів досить просто встановити і використовувати ці програми. Майстер в сервісному центрі, перед визначенням способу відтворення стертою інформації, проводить діагностику пристрої і визначає явні і приховані причини негативного явища і тільки після цього вибирає оптимальний механізм вирішення проблеми.

Алгоритм дій при видаленні даних з вінчестера завжди починається з оперативного відключення пристрою. Чим менше дій буде виконано за комп'ютером після форматування диска, тим вище шанс на повне відновлення інформації.

Чому запорукою успіху є саме швидке припинення роботи? Як вже було описано вище, при очищенні вінчестера користувачеві стають невидимими заголовки шуканих файлів, самі ж дані, як і раніше займають свої сектора hdd. Як тільки буде розпочато копіювання нової інформації, дані сектора будуть замінені безповоротно.

Варто розуміти, що такий ефект отримуємо не тільки при скачуванні або оновленні програм, але і при використанні додатків, принцип роботи яких базується на використанні тимчасових файлів. Іншими словами, поки ви, використовуючи браузер, будете шукати, як самостійно відновити файли, потрібні сектора вінчестера заповнюватися тимчасовими даними.

Якщо інформація дійсно цінна для вас - не випробовуйте долю. Наші фахівці докладуть максимум зусиль для вирішення цього завдання!

Залишилися питання - пишіть або телефонуйте нам!

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ