ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 19:00

 

Відновлення даних Maxtor

Жорсткі диски Maxtor в наш час рідко зустрінеш в системно блоці або ноутбуці, але ось на початку 200-х їх продавалося дуже немало. Час бере своє і диски цього бренду потрапляють на відновлення даних з жорсткого диску Maxtor з різними несправностями. Відновлення жорсткого диска Maxtor (Макстор) в сервісному центрі Kiev Data Recovery можливо виконати навіть в найскладніших випадках, в тому числі після падіння або «вигорання» плати електроніки.

Для довідки: Вінчестери під брендом Maxtor по суті випускалися до середини 2006 року, поки їх не викупила компанія Seagate за 1,9 млрд у.о. Після цього дисків для ПК і ноутбуків під ім'ям Макстор особливо не було видно, так як новинки стали випускати під ім'ям Сигейт. На 2018 рік у продажу можна зустріти тільки зовнішні жорсткі диски під брендом Maxtor.

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

 

Відновлення даних c HDD Maxtor в Києві

Відновлення даних Maxtor

Відновлення HDD Maxtor

У лабораторії KDR ми можемо відновити дані з несправних дисків Maxtor всіх моделей. Нижче Ви можете побачити список всіх підтримуваних моделей дисків.

Відновлення даних Maxtor

Коду можна відновити дані з HDD Maxtor?

Сучасне обладнання та досвідчені фахівці дозволяють успішно відновити дані з жорсткого диска Maxtor в самих різних ситуаціях. Коротенько розберемо кожен випадок. Ми підтримуємо роботу з дисками з інтерфейсом підключення IDE (старі диски), SATA, а також USB дисків (сучасні моделі).

Множинні BAD-и

Всі вінчестери від будь-якого виробника можуть стати жертвою не читав секторів (BAD блоки), що призводить до неможливості вважати важливі файли. Коли таких секторів кілька то це не біда, але, коли їх багато, тоді вже без спеціалізованого обладнання не обійтися. Використання ПАК PC 3000 UDMA дозволяють нам вважати дані з дисків «посипаних» BAD-ами. Це не швидка процедура, так як дані зчитуються з накопичувача в дуже щадному режимі на мінімально можливій швидкості.

Несправність БМГ

Механічні пошкодження блоку головок (БМГ) може стати причиною повної відмови в роботі диска. Падіння, удар, сильна вібрація або різке відключення живлення часто призводить до виходу з ладу магнітних головок всередині диска.

Такі несправності супроводжуються досить відчутними ознаками в роботі накопичувача:

  • Клацання, потріскування, і інші сторонні звуки при подачі живлення на диск.
  • Чути звук, коли диск розкручується, але через не тривалий час диск загасає і намагається розкрутиться по-новому. І так повторюється раз за разом.
  • Диск некоректно визначається в BIOS і при цьому видає сторонні звуки.

Несправна плата електроніки

Як вже зрозуміло з назви - плата електроніки відповідає за подачу харчування на диск, управління передачею даних між диском і інтерфейсом підключення. Крім того, тут «живуть мізки» пристрою і відбувається управління диском. У разі несправності плати часто диск зовсім не подає жодних ознак життя при подачі живлення або не визначається в BIOS-е. У більшості випадків причиною виходу з ладу плати електроніки стає ураження високою напругою, перепади напруги або несправності в роботі блоку живлення. У більшості випадків плати можливо відремонтувати в умовах сервісного центру KDR відновити дані з диска Maxtor.

Несправність прошивки

Проблеми в роботі прошивки у дисків Макстор - це не часте явище, але все ж таке трапляється. Найчастіше це пов'язано з переповнення таблиці дефектів (тут зберігається інформація про BADах), збій в роботі транслятора та інші поломки.

Типові симптоми диска з проблемами в прошивці:

  • Диск неправильно бачиться в BIOS (неправильне ім'я або нульовий розмір);
  • Чути звук роботи диска, але при цьому не визначається;
  • Пристрій бачиться, але при цьому дані не доступні.

Як бачите, відновлення даних з жорсткого диска Maxtor в Kiev Data Recovery цілком можливо. Головне не панікувати і звернеться до фахівців і без самодіяльності. І пам'ятайте, що ні кваліфіковане втручання може призвести до НЕ виправити наслідків.

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ