ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 19:00

 

Відновлення видалених файлів з карти пам'яті

Цифрові пристрої впевнено можна назвати невід'ємною частиною сучасного життя. З метою збільшення обсягу інформації, що зберігається застосовуються накопичувачі різних типів. І, досить часто трапляється так, що дані, що зберігаються на flash-карті, з якоїсь причини стають недоступними. У переважній більшості випадків мова йде саме про випадковий видаленні даних. Ситуація вкрай неприємна, але, в більшості випадків, можна виправити. Майстри сервісу Kiev Data Recovery професійно виконують відновлення видалених файлів з карти пам'яті. Послуга затребувана серед клієнтури компанії, що підтверджує професіоналізм наших майстрів.

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

 

Як виконується відновлення видалених файлів з карти пам'яті

Питання, як відновити видалені файли з карти пам'яті, найчастіше виникає після помилкового стирання потрібних даних. Майстри сервісу KDR однозначно знайомі з алгоритмом вирішення даного завдання. Використовуючи перевірену методику, стерті файли вдається відновити оперативно і в повному обсязі. При цьому кожного клієнта гарантована повна конфіденційність особистих даних! Ми дуже цінуємо довіру тих, хто до нас звертається.

Головний принцип нашої роботи - якість наданої послуги. Тому пріоритетом завжди виступає повне відновлення даних з карти пам'яті, а не швидкість виконання. Роботу з віддаленими файлами можна назвати ювелірної - одне невірне рішення, і цінні дані будуть безповоротно втрачені. Саме тому наші фахівці настійно не рекомендують займатися відновленням самостійно - є висока ймовірність досить плачевних наслідків.

Сервіс KDR надає наступні послуги:

 • відновлення видалених файлів з sd карти;
 • відновлення видалених файлів microsd;
 • відновлення файлів після запису нових даних;
 • Чи можемо повернути файли після форматування;
 • Повернемо потрібні файли після вірусів і багатьох інших пригод.

Важливо: уникайте нову інформацію на flash-карту після помилкового видалення або форматування! Це може привести до безповоротної втрати даних!

Етапи відновлення видалених даних

 • Відновлення видалених файлів з карти пам'яті телефону або іншого пристрою починається зі створення повної копії флешки. Іншими словами, безпосередньо робота йде не з самим накопичувачем, а з його образом, створеним посекторного. По-перше, це є гарантією захисту від «людина фактора», а по-друге, служить єдиним способом збереження інформації при роботі з картами пам'яті, які перебувають у вкрай поганому робочому стані.
 • Технічна лабораторія сервісу KDR оснащена спеціалізованим програмно-апаратним комплексом ACE Lab, які значно розширює потенціал наших майстрів. Особливо, якщо порівнювати з реальним ресурсом безкоштовних утиліт.
 • Використання професійного програмно-апаратного обладнання та високий рівень кваліфікації фахівців сервісу дозволяє справлятися навіть найскладнішими завданнями.
 • Після закінчення робіт по відновленню доступу до даних, проводиться ретельна перевірка цілісності відновлених даних.
 • Оплата послуги здійснюється клієнтом після закінчення всіх робіт і демонстрації результатів відновлення.

Коли варто звернутися в наш сервіс?

Важливо розуміти, що до проведення діагностики, фахівець не може гарантувати 100% відновлення інформації. У деяких випадках вдається повернути лише частину даних. Все залежить від причин видалення файлів - якщо мова йде про механічних пошкодженнях накопичувача, шанси на відновлення значно знижуються.

Але в більшості випадків все можна виправити. Розглянемо, коли наші майстри точно зможуть Вам допомогти:

 • Помилкове стирання файлів;
 • Дані були кимось стороннім навмисно;
 • Носій заражений шкідливою програмою, хаотично видаляє папки і файли;
 • Помилково вчинене форматування;
 • Видалення інформації з метою звільнення місця на накопичувачі для нових даних.

Слід зазначити, що останній випадок впевнено можна назвати найскладнішим. Але не варто панікувати заздалегідь, нашим майстрам під силу і такі завдання!

Відновлення видалених файлів з карти пам'яті під силу професіоналам KDR. Стати клієнтом нашого сервісу і переконайтеся в цьому особисто!

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ