ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 19:00

 

Відновлення видалених файлів з фотоапарата

На зміну плівковим фотоапаратів прийшли цифрові, а звичні альбоми з фотографіями успішно замінили FLASH накопичувачі. Мініатюрні карти пам'яті дуже зручні і практичні, але від випадкової втрати інформації, на жаль, не застрахований ніхто. Щоб жоден цінний кадр Вашому житті не зник безслідно, наш сервісний центр Kiev Data Recovery (KDR) пропонує послугу відновлення видалених файлів з фотоапарата.

відновлення файлів з фотоапарата в Києві

Основні причин втрати інформації

Чи буде успішним відновлення файлів з фотоапарата, залежить, в першу чергу, від того, з якої причини файли були загублені. Найчастіше виною втрати доступу до інформації виступають наступні фактори:

  • Форматування карти пам'яті до того моменту, як записані на неї дані були перенесені на інший накопичувач;
  • Помилкове видалення файлів або папок;
  • Перевищення допустимого обсягу зберігання інформації;
  • «Зараження» flash-карти фотоапарата вірусом;
  • Збої в роботі контролера карти;
  • Механічні пошкодження флешки.

відновлення файлів з фотоапарата

відновлення файлів з фотоапарата

Рекомендації фахівців сервісу KDR

Наші фахівці рекомендують перед проведенням фотозйомки перевіряти наявність вільного місця на карті пам'яті. Якщо накопичувач заповнений більш, ніж на 85%, записані на нього файли краще перемістити в інше сховище.

Ще одна важлива порада - намагайтеся не видаляти не вдалі знімки під час фотосесії. Це може привести до випадкового видалення всіх фотографій. Чи не рідкісні бувають випадки, коли в поспіху видаляють замість одного кадру все, адже в багатьох фотоапаратах в меню близько знаходяться кнопки видалення всього і одного конкретного кадру.

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

 

Якщо ж Ви виявили прикру пропажу фото з карти, припиніть його використання, і зверніться в наш сервісний центр за професійною допомогою.

Як відбувається відновлення видалених файлів з карти пам'яті фотоапарата

Відновлення видалених файлів з фотоапарата починається з діагностичного дослідження карти пам'яті в умовах лабораторії KDR. Навіть якщо причинного видалення фотографій є випадкове форматування накопичувача. Якісна діагностика допоможе виявити або спростувати наявність додаткових чинників, що викликали зникнення файлів.

Існує чимало програм, за допомогою яких стає можливим відновлення видалених файлів з карти пам'яті фотоапарата. Вибір конкретної утиліти залежить від декількох факторів - тип накопичувача, причини видалення файлів, технічний стан карти. Тому дуже важливо, що відновленням займалися справжні фахівці в сервісному центрі, що має необхідне технічне оснащення.

Наша компанія надає послуги з відновлення всіх доступних на сьогодні типів файлів. Наші майстри мають досвід розробки програмного забезпечення для відновлення видалених файлів з нестандартних носіїв інформації. Звертаючись в сервіс Kiev Data Recovery Ви завжди можете бути впевненими в позитивному результаті.

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ