ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 19:00

 

Відновлення даних з автомобільного відеореєстратора

Їздити на автомобілі в мегаполісі без відеореєстратора (DVR) дуже не бажано, адже трапиться, може все що завгодно на дорозі. Ніхто не застрахований від дорожньо-транспортних пригод (ДТП) або навмисного псування машини, коли вона стоїть на парковці. Крім того бувають випадки коли можуть виникнути спірні ситуації на дорозі, коли всі говорять, що винен інший.

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

Саме з цієї причини в Києві стала популярна послуга даних з автомобільного відеореєстратора (DVR). У сервісі Kiev Data Recovery такі роботи проводимо вже багато років і напрацьовані техніки і методики відновлення відео з авто реєстраторів.

Відновлення відео на автомобільному відеореєстратора

Відновлення відео на автомобільному DVR

  • Відео з реєстратора були видалені (були випадки видалення співробітниками поліції);
  • Пошкодити картку пам'яті з DVR;
  • Відформатували карту з відео;
  • Збій в роботі карти реєстратора;
  • Пошкодження відео роликів з авто DVR. 


Найголовніше в подібних ситуаціях не впадати в паніку і не робити поспішних висновків. Найголовніше не поспішати з підписанням протоколів, якщо Ви дійсно не винні, а доказ правоти знаходиться на карті пам'яті авто реєстратора. Саме в таких ситуаціях важливо звернеться до фахівців Kiev Data Recovery і звернеться за допомогою щодо вирішення питання відновлення відео з карти пам'яті автомобільного реєстратора. Ми зможемо оперативно провести діагностику і зорієнтувати наскільки можливо дістати потрібні відео, а також терміни і вартість робіт.

Доводьте свою невинність в ДТП, адже від цього може залежати не тільки доля "залізного коня" але і чиясь доля або життя.


Відновлення даних з автомобільного відеореєстратора в KDR 

У нашій лабораторії є багато техніки, інструментів і знань, щоб виконати всі роботи для успішного відновлення відео з авто DVR. Ситуації, коли можуть знадобитися наші послуги досить різноманітні, відповідно і засоби для вирішення того чи іншого завдання можуть різнитися. Умовно відновлення відео з автомобільного відеореєстратора можна розділити на кілька основних. 


Відновимо відео з авто DVR:

  • Карта пам'яті реєстратора не працює: не визначається, показує неправильний розмір, помилки при читанні файлів, гріється при запиті до накопичувача. При підключенні карти з'являється повідомлення: «карта пам'яті пошкоджена» або подібні помилки. Відновлення відео з несправною карти відеореєстратора виробляється з розпаюванням накопичувача, як у випадку з монолітними флешками .
  • Карта пам'яті при підключенні видає повідомлення, що диск потрібно відформатувати, файлова система відображається, як RAW.
  • Дані з карти були видалені або виконано форматування.
  • Карта пам'яті має механічні пошкодження. Це самі складніше випадки, адже площа «кристала» накопичувача займає більше 80% всієї карти і найменші розломи або глибокі тріщини можуть призвести до повної втрати файлів. Так, як в автомобільних DVR часто використовуються MicroSD карти. Такі карти при сильних пошкодженнях часто неможливо відновити.
  • Під час запису стався збій, і відео не відкривається. У таких випадках ми можемо в ручному режимі зібрати відео ролик, якщо ступінь його пошкодження не критична. 

Відновлення даних з автомобільного відеореєстратора


Вартість відновлення відео з DVR 


Дізнатися точну ціну на відновлення даних з автомобільного відеореєстратора можливо лише після ретельної діагностики несправності. Далеко не завжди в телефонному режимі можна однозначно зрозуміти суть проблеми та методи для їх рішення. Часто буває так, що з накопичувачем DVR є кілька проблем, відповідно вартість може підсумовуватися. Ознайомитися з базовими тарифами на відновлення файлів з авто DVR можна нижче:

Вартість відновлення даних з авто реєстратора

Ціна (грн).
Діагностика накопичувача з проведенням робіт у нас безкоштовно

Відновлення відео при збої файлової системи DVR

від 1000

Відновлення відео після видалення, форматування

от 2000

Відновлення даних після перезапису, пошкодження відео з DVR

від 2500

Відновлення файлів з несправною карти пам'яті авто DVR

від 3500

Ручне складання битого відео з реєстратора 

від 500

Для Вашої зручності ми надаємо безкоштовні консультації в режимі реального часу можете (контакти вказані нижче).

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ