ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 19:00

 

Відновлення даних після форматування карти пам'яті

Кількість всіляких комп'ютерів, ноутбуків, планшетів та інших гаджетів неухильно зростає, а ось базові знання нашого населення особливо не змінюється. Написав я це тому, що найчастіше в роботі нам доводиться стикатися з замовленнями, коли люди шкодять самі собі - ненавмисне (випадкове) форматування або видалення даних з накопичувача. На цей раз ми розберемо таку послугу, як відновлення даних після форматування карти пам'яті. Такі випадки бувають дуже часто, адже людський фактор і збої в роботі техніки ніхто не відміняв. В нашому сервісному центрі Київ Дата Рековері ми маємо все необхідне обладнання та програмне забезпечення для вдалого відновлення даних з картки пам'яті в самих різних ситуаціях.

Для наочності ми використовуємо одну з історій, яка мала місце бути в роботі нашого сервісу. Ось зовсім недавно до нас звернулася жінка років 40, з картою пам'яті SD HC Kingston 16 Гб. Заявлена несправність з її слів - чоловік вставив картку пам'яті в телевізор (сучасна плазма), а після того як на телевізорі висвітилося сполученням « відтворити диск форматувати - форматувати? », Він ініціював процес форматування. Після того, як форматування успішно завершилося, настав час хапатися за голову, адже там були всі фотографії з моря. Пошукавши в мережі Інтернеті сервісні центри по відновленню інформації (Цві) вони звернулися до мене.

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

 

Відновлення даних з карти пам'яті після форматування 

Так як фото були дуже важливі для замовника, а у мене був вільний час на вихідних (замовлення надійшло в п'ятницю ввечері), я приступив до діагностики. Підключивши карту пам'яті через кардрідер, я побачив, що файлова система була змінена з FAT32 на ext4 (файлова система Linux). Крім зміни файлової були помічені биті сектора в самому початку карти пам'яті, що суттєво уповільнило процес сканування накопичувача.

Як відновлюємо дані після форматування карти:

  1. Підключення карти пам'яті через кардрідер;

  2. Запустив ПАК PC 3000 Flash SSD Edition, де створив нове завдання;

  3. Насамперед я спробував подивитися логічну структуру диска, на що комплекс видав мені повідомлення «Таблиця розділів порожня! Виконати «Швидкий аналіз диска»? ». Натиснувши «Так» почався процес швидкого аналізу диска, покликання якого знайти частини файлової системи ФАТ, так як я знав яка файлова система для даного накопичувача. 

Результат цих дій прекрасно видно на скріншоті нижче.

Відновлення даних після форматування карти пам'яті

вибір файлової системи

швидкий аналіз диска

  1. Так, як на карті пам'яті зберігалися тільки фотографії, і відновити дані у вихідній ієрархії не представляється можливим, і було прийнято рішення використовувати метод «чорнове відновлення».

  2. Цей метод показав файли нової файлової системи, а також частинки FAT , що пояснює причину, по якій не вдалося зібрати вихідний образ карти пам'яті. Результатом такого методу виявилися  більш ніж хороші - відновлено трохи більше 2000 фотографій в хорошій якості. Відновлення даних (фото, відео) після форматування карт пам'яті не завжди відбувається за одним сценарієм і часто доводиться комбінувати різні методики.

Відновлення файлів після форматування

Після перевірки целостноті даних настає важливий момент - повідомити клієнта відмінну новину. На цьому наша робота прибутк до кінця.

Ціна на подібні роботи можна подивитися в розділі Прайс - рядок відновлення даних на флешці (без розбирання накопичувача).

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ