ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 19:00

 

Відновлення карти пам'яті Sony Memory Stick

Memory Stick Duo - спеціалізовані карти пам'яті розроблений компанією Sony. Даний вид карт використовується в самих різних типах техніки - від фотоапаратів і відеокамер до ігрових приставок PSP. В основному Memory Stick Duo використовуються в фото техніки виробництва Sony і маю невеликий розмір в 1,2, 4 Гб, рідко в 16Гб.

Відновлення інформації з Sony Memory Stick Duo:

 • З підроблених карт;
 • Визначається з розмірів в 2, 4, 8, 16 або 32Мб;
 • Чи не визначається карта;
 • Фізичне пошкодження корпусу або контактів;
 • Форматування або видалення інформації.

  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

  Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

   

Відновлення даних з картою пам'яті Memory Stick Duo можна порівняти з відновленням на інших типах карт, але має відмінності. Ці накопичувачі мають відмінну рису - вони можуть бути як в класичному виконанні, так і в монолітному. Крім того, не варто забувати про модифікацію Magic Gate. Ця технологія є захистом від несанкціонованого доступу.

Відновлення інформації з Sony Memory Stick Duo

Кожна карта пам'яті Memory Stick Duo з Magic Gate має індивідуальний номер в парі з шифруванням, що вносить складнощі в процес відновлення даних на Sony Memory Stick Duo картах пам'яті. Не дивлячись на складнощі, наша лабораторія Kiev Data Recovery має необхідні інструменти і навички для роботи з такими накопичувачами.

У зв'язку з високою ціною карт цього типу, на ринку України присутня дуже багато (близько 70%) підроблених Sony Memory Stick Duo карт, що тягне за собою велику кількість несправностей. Частим явищем для таких підробок є менший обсяг накопичувача, ніж заявлено, що веде за собою втрату даних, адже за фактом накопичувач має меншим обсяг. Підробки найчастіше настільки якісні, що визначити оригінально можна лише після розтину корпусу карти і оцінки фахівцями.

Серед карт Memory Stick Duo часто трапляються монолітні, що помітно позначається на фінальній вартості роботи і складності, але нічого неможливого немає. Відновити дані з монолітної карти Sony Memory Stick Duo у нас можливо.

Монолітна карта пам'яті Sony Memory Stick Duo

Центр відновлення даних Kiev Data Recovery оснащений новітнім апаратно-програмним комплексом PC 3000 Flash в комплекті з різними адаптерами, паяльним обладнанням, і звичайно ж досвідченими інженерами.

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ