ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 19:00

 

Відновлення фото з карти пам'яті

Фотографії, відео - все це пам'ять і емоції людей, зроблені фототехнікою та відновлення фотографій з карти пам'яті наш прямий обов'язок нашого сервіса Київ Дата Рековері. Фотоапарати та відеокамери вже давно стали технікою, яка є в кожному будинку. Сучасна фототехніка дозволяє робити досить якісні знімки, що дає можливість закарбувати важливі події у Вашому житті: весілля, народження дитини, день народження або поїздка на відпочинок. Вже давно минув час, коли фотографії зберігалися в альбомах в друкованому варіанті - сьогодні все знімки існують в цифровому вигляді.

Цифровий формат зберігання фотографій має як плюси, так і мінуси. Плюсами можна назвати зручність обробки та передачі фотографій, можливість редагувати і видозмінювати знімки. До мінусів можна віднести можливості втрати фотографій внаслідок збою або видалення знімків з цифрових носіїв інформації (карти пам'яті).

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

 

Відновити видалені фотографії з карти пам'яті

Багато користувачів зіштовхувалися з випадковим видаленням або форматуванням фотографій, або іншої потрібної інформації. Найчастіше таке трапляється при помилковому форматуванні диска, а також, при спробі звільнити місце на карті пам'яті. Якщо це тексти або інша інформація, яку можна знайти або написати повторно, - це дрібниці, а от справи з віддаленими фотографіями і відео йдуть набагато складніше.

Наша лабораторія  Kiev Data Recovery  допоможе відновити вилучені фотографії з карти пам'яті в короткі терміни. Якщо вам потрібно відновити фотографії або будь-яку іншу інформацію звертайтеся до нас в офіс в Києві. Також ви можете скористатися доставкою Нової Пошти.

Дані, які були видалені, зберігаються на карті пам'яті до тих пір, поки на неї не буде записана інша інформація. У разі запису нової інформації на отформатированную карту пам'яті можлива повна втрата даних. 

Фахівці рекомендують дотримуватись деяких правил для збереження інформації.

  • У разі якщо з'явилося на екрані попередження про помилку, не варто використовувати дану карту для запису нової інформації. Звичайно, така помилка не завжди говорить про серйозні проблеми в роботі, найчастіше це щось незначне. Але, краще перевірити.
  • Не варто перевантажувати карту пам'яті. Уникайте заповнення картки пам'яті, так як саме через таку завантаженість, іноді виникають проблеми з продуктивністю карти. Намагайтеся не перевищувати заповнення карти на 90%, щоб уникнути зависання і перевантаження карти пам'яті, що може спричинити за собою втрату інформації.
  • Слід стабільно очищати карту пам'яті. Переносите інформацію на інший носій. Завдяки цьому ви зможете уникнути втрати важливої ​​інформації з вашого смартфона, фотоапарата або відеореєстратора.
  • Правильно підходите до вибору карти пам'яті при покупці. Чим якісніший носій, тим менше проблем, пов'язаних з його роботою буде у вас в подальшому.

Для відновлення даних з карти пам'яті є багато різних програм, але встановлювати програми слід на інший носій, щоб уникнути перезапису інформації. Ми не рекомендуємо проводити відновлення фотографій і будь-яких інших даних самостійно, щоб уникнути повної втрати інформації. У нашій лабораторії  Kiev Data Recovery  вам допоможуть відновити загублені дані навіть з пошкоджених карт пам'яті, коли карта вже повністю в неробочому стані. Звертаючись до фахівця, ви можете бути впевнені в надійності роботи, але до вибору компанії теж потрібно підходити відповідально. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в тому, що інформація буде відновлена повністю з вашої картки пам'яті.

Відновлення фотографій з карти пам'яті

Випадки, коли фотографії видаляються, бувають досить часто. У більшості випадків людина сама видаляє фотографії, внаслідок помилки. Також часто виникають проблеми з картою пам'яті, на якій зберігаються знімки. У всіх подібних випадках фотографії можна відновити за допомогою спеціалізованого обладнання, яке не доступно більшості сервісних центрів. Наша компанія володіє найсучаснішим обладнанням для відновлення фотографій з карт пам'яті після видалення знімків, збою карти пам'яті, форматування накопичувача і т.п.

Які проблеми можуть привести до втрати інформації з карти пам'яті?

Всім, напевно, відома ситуація, коли губляться фотографії або інші корисні відомості. При використанні планшета телефону або цифрового фотоапарата основний носій інформації - це карта пам'яті. Вважається що твердотільні носії досить надійні у використанні, але навіть в них відбуваються збої і поломки. Також втратити інформацію можливо при випадковому видаленні або форматування картки, або окремих її папок.

Є безліч причин, через які можуть бути проблеми в продуктивності карти пам'яті. До таких проблем відносяться перевантаження і, звичайно ж, механічні пошкодження. Відновити дані з такої карти пам'яті реально, тільки якщо ваш ПК або інший зчитує прилад визначає її. Якщо вона не визначається, то для вилучення і відновлення фотографій, відео та іншої потрібної інформації потрібно скористатися послугами фахівців.

Відновлення фотографій в Kiev Data Recovery

Фахівці компанії Kiev Data Recovery мають великий досвід роботи з відновленням інформації. Ми працюємо на новітньому обладнанні в умовах спеціальної лабораторії, що дає можливість відновлювати дані навіть з мертвої карти пам'яті. Наша компанія одна з небагатьох проводить такі роботи, при яких ми підключаємося безпосередньо до карти пам'яті через мікроскопічні жили, і таким чином витягується вся інформація. Така робота досить складна, але саме при такому підключенні, можливо, отримати інформацію з карти пам'яті повністю.

Відновлення фотографій (фото різних форматів) з карти пам'яті ми здійснюємо протягом декількох днів на професійному обладнанні виробництва ACELab, яке дозволяє повернути втрачені знімки з максимальною ймовірністю. Ми маємо великий досвід у відновленні інформації в короткі терміни і за доступними цінами.

Відновлення фотографій з карти пам'яті

Якщо Ви звертаєтеся до нас, можете бути впевнені, що фотографії повернуться в цілості й схоронності.

ВАЖЛИВО : У випадку якщо фотографії були видалені або карта пам'яті була відформатована, ні в якому разі не робіть нові знімки. У разі запису нових фотографій поверх вилучених шанси на відновлення інформації різко знижуються

Ще залишилися питання? Залиште заявку через зворотний зв'язок або зателефонуйте нам за вказаними телефонами.

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ