ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 19:00

 

Віддалене відновлення даних

Відновлення даних з флешок і інших накопичувачів, які фізично справні, але дані на них були втрачені через форматування або видалення. Такі випадки називаються логічні несправності - це випадки, коли накопичувач штатно визначається в системі (назва диска, розмір диска вірний).

Найчастіше моїм клієнтам потрібно максимально швидке надання допомоги по відновленню даних, а найчастіше люди знаходяться в сотнях кілометрів від Києва, а витрачати час на відправку до Києва немає. У таких випадках послуга онлайн відновлення даних стає дуже актуальною.

Переваги онлайн відновлення даних:

 • Оперативність відновлення даних \ діагностики накопичувача;
 • Низька ціна послуги (мені не потрібно нікуди їхати, потрібен лише ноутбук / ПК з Інтернетом);
 • Зручності для клієнта (не потрібно нікуди їхати);
 • Необхідно лише підключити накопичувач до комп'ютера або ноутбука, де є Інтернет, і надати мені доступ.

   

  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

  Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

   

   

Недоліків у такої послуги набагато менше, ніж переваг. По суті, головною проблемою є те, що неможливо нічим допомогти клієнту у випадках, коли немає доступу до накопичувача штатними засобами. У таких випадках інших варіантів, крім як відправка накопичувача до Києва не залишається. 

У зв'язку з низьким рівнем «комп'ютерної грамотності» серед населення нашої Єдиної України , я вирішив скласти коротку інструкцію з використання віддаленого доступу. Цим методом я користуюся вже досить давно, так як такий метод був неодноразово випробуваний на практиці і не вимагає великих навичок в роботі з програмами з боку користувача.

Цим методом подовженого перегляду я користуюся, як для онлайн відновлення даних у клієнтів, так і для перевірки замовлення клієнтом. Так, в першому випадку, клієнт надає мені віддалений доступ на свій ПК, у другому випадку все навпаки - я надаю віддалений доступ до свого ПК для демонстрації результату моєї роботи.

Вартість послуги відновлення даних віддалено становить від 500 грн.

Ціна залежить від об'єму накопичувача, так це безпосередньо впливає на витрачений час. Після завершення відновлення файлів я зберігаю дані на будь-якої диск. Потім замовник перевірять цілісність інформації, і оплачує заздалегідь обговорену вартість.

Оплата здійснюється на картку ПриватБанку.

На цьому, мабуть, статтю можна закінчувати, так як про всі основні моменти роботи я описав, скріншоти також вклав. Якщо комусь буде не ясно - прохання написати в коментарях до матеріалу. З усіх питань щодо консультацій і відновлення даних звертайтеся за телефонами вказаними в розділі контакти.

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ